999 rezultate për

sane

Sane hedh sytë te Barça Lorey Sane ka thënë se dëshiron të transferohet te Barcelona. Sipas “Bild” thuhet se talenti i Schalkes është në radarin
Guardiola: Ky lojtar do të bëhet si Messi dhe Ronaldo (VIDEO) Nesër Bayern Munchen do të ndeshet me Schalke 04, ndeshje e vlefshme për raundin e rradhës në Bundesligë dhe Pep Guardio
Serbët në veri i gëzohen mosanëtarësimit në UNESCO Kryetarët e komunave veriore të Kosovës, Goran Rakiç (Mitrovicë e veriut), Dragan Jabllanoviç (Leposaviç), Vuçina Jankov
Dacic goes insane, Kosovo equals ISIS Foreign minister of Serbia, Ivica Dacic lost his mind when he compared Kosovo to ISIS. He said that Kosovo's membership
LR-PDSH: Në grupin e Prokurores Speciale të mos ketë “Hasanë” të BDI-së! Zëdhënësi i Lëvizjes për Reforma-PDSH, Elmir Sejfullai, në konferencën e sotme për shtyp, përshëndeti zgjedhjen e Prokur
Sevilla ndal Barçën, i bën nder të madh Realit (VIDEO) Sevilla ka barazuar 2:2 me Barcelonën. Edhe pse ekipi i Sevillas ka qenë në disavantazhin e dy golave, ka mundur që t
9 vjeçari rimartohet për herë të dytë me 62 vjeçaren, qetësoi shpirtrat e gjyshërve Një 9 vjeçar është martuar për herë të dytë me një 62 vjeçare, kjo vetëm për të qetësuar shpirtrat e gjyshërve të tij.
Lajme të mira nga Corina: Schumi po përmirësohet Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher po përmirësohet dalëngadalë. Lajmin e konfirmon bashkëshor
Ministrja Rasane vizitë në Maqedoni Në Maqedoni do të qëndrojë për një vizitë zyrtare një delegacion i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Finlandës, me në
Dallas Maverics kampion të NBA Skudra teksane ajo e Dallas Mavericks është shpallur kampion i NBA për të parën herë në historinë e saj pasi ka mundur n
Goleadë në grupin F Grupi F ka qënë dhe grupi I golave të shumtë në këtë mbrëmje të Europa League. Palermo ka pësuar një humbje surprizë në
Mosanëtarësimi në NATO dhe BE, i kushton Maqedonisë 1 miliard euro Maqedonia me humbje të mëdha në shumë fusha e sidomos në atë ekonomike, analistët ekonomik me mendime të njëjta. Maqedon
Deshtimi me i madh mosanetaresimi ne NATO Mosmarja e ftesës për në NATO shënoi dështimin më të madhe për Maqedonin gjat&eu
Sulejmani: Mosanetaresimi ne BE dhe NATO do te jete nje zhgenjim i madh Duke folur për çështjen e pazgjidhur të emrit me Greqinë, analisti Sulejmani për ALSAT t