999 rezultate për

sali

Me fytyrën e insatosur, bebi i porsalindur bëhet viral në rrjet (FOTO LAJM) Kur lindi Winter Josephine të gjithë të afërmit që e panë thonin “Duket shumë e inatosur,” sepse ajo ishte e porsalindur
Artan Hoxha paralajmërim kryeministrit Rama: Nuk e ke të gjatë! Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka ironizuar politikanët shqiptarë
Sali Berisha: Një socialist tha, mu thaftë dora që votova Edi Ramën I pranishëm në protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar është edhe ish kryeministri Sali Berisha. Në fjalën e t
Nis protesta për teatrin, Sali Berisha ashpërson gjuhën dhe flet për vdekje Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pak para protestës që pritet të nisë në këto momente për shembjen e teatrit.
Sali Berisha tregon se çfarë do të kishte bërë ndryshe nga Rama për COVID-19 Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë televizive deklaroi se qeveria Rama nuk e ka menaxhuar mirë situatën e k
Sali Berisha: Mjekët kanë prova, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar të këtij viti. Sipas tij, nuk po vepro
Në QSUT kryhet operacioni i rrallë tek një bebe e porsalindur Në kirurgjinë e Qendrës Spitalore Universitare është realizuar një ndërhyrje e rrallë. Në një postim në Facebook, min
Salianji: Karantinimi i shqipëtarëve po siguron Ramën për të bërë batërdinë me paratë e tyre Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po përdor situatën e krijuar nga epidemia e k
Përmirësohen raportet, Bayern dhe Neuer afër marrëveshjes Drejtori sportiv i Bayern, Hasan Salihamidzic, ka dhënë disa komente mbi planet e bavarezëve për merkaton e verës. Nj
Me apo pa leje? Zëdhënësja e Sali Berishës thyen karantinën (FOTO LAJM) Erla Mëhilli është e njohur për publikun si këshilltja e ish-kryeministrit dhe ish-kreut të PD-së, Sali Berishës. Për di
Shikoni se si mjekët mbrojnë foshnjat e porsalindura nga koronavirusi Koronavirusi mund të jetë më i rrezikshëm për të moshuarit, por lajmet që vijnë çdo ditë nga e gjithë bota tregojnë se e
Binjakët e porsalindur në Indi, pagëzohen me emrat Corona dhe Covid Një djalë i vogël dhe një vajzë e lindur në Indi në mes të bllokimit aktual janë pagëzuar me emrat Corona dhe Covid nga
Covid dhe Corona kështu quhen dy binjakët e porsalindur Koronavirusi po merr me mijëra jetë, por në anën tjetër po lindin qindra të tjerë. Një rast i çuditshëm është ai i n
Habit Spiropali: Shpërndan videon e Sali Berishës dhe e quan atë "ekspert" (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i ka habitur të gjithë kur ka shpërndarë një video
75 vjeç, Sali Berisha tregon nëse ka apo jo frikë nga koronavirusi Duke respektuar plotësisht karantinën brenda banesës së tij, ish-Kryeministri Sali Berisha tha në emisionin “Opinion” se
Balla denoncon Berishën: Po përhap panik me lajme të rreme "Këto ditë të emergjencës kur duhet të gjithë të zbatojnë udhëzimet, vendimet dhe urdhrat e qeverisë dhe ekspertëve, më
Salianji rrezikon burgun, Basha i shkruan Yuri Kim Partia Demokratike nuk ndalet të denoncojë vëllain e ish-ministrit Fatmir Xhafaj, të dënuar në Itali. Me anë të një
E kishte premtuar, Sali Berisha merr pjesë në manifestimin e Metës Ish-kryeministri Sali Berisha u është bashkuar protestuesve në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në tubimin e thirrur nga
Sali Berisha: Një vajzë me koronavirus në QSUT, mbahet e fshehtë për Kongresin e PS Ministria e Shëndetësisë ka deklaruar se në Shqipëri janë testuar më shumë se 20 persona për koronavirus por kanë dalë n
Sali Berisha: 3 të dyshuar për koronavirus ndalohen në Rinas Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se gjatë ditës së sotme janë ndaluar tre persona të dyshuar