999 rezultate për

salah

Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol! Mohamed Salah është i papërmbajtshëm. Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit
Salah akuzon VAR-in: Më i drejtë se ç’duhet, humb pasioni për futbollin Përdorimi i teknologjisë në futboll (sistemi VAR) ishte një nga vendimet më të guximshme të marra nga institucionet më t
Thyen hundën duke ndjekur pas një idhull, ja çfarë ka ndodhur me 11 vjeçarin Të shtunën, “Faraoni” po udhëtonte me automjetin e tij personal nëpër rrugët e Liverpool-it, duke iu gëzuar fitores së p
Salah e nis me këmbë të mbarë sezonin, shënon golin e dytë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli është duke e mposhtur 2-0 Norwich Cityn në “Anfield” Ka startuar Premierliga. Në ndeshjen hapëse për sezon
Liverpool kalon në avantazh fal një autogoli (VIDEO) Vetëm 9 minuta pasi ka filluar ndeshja e Liverpoolit kundër Norwich, Hanley ka shënuar gol në portën e tij. Kurse n
Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje. Egjipt
Plas te Egjipti i Salah, shkarkohet trajneri dhe presidenti i Federatës Egjipti u mund mbrëmjen e djeshme me rezultatin 0-1 nga Afrika e Jugut, duke i dhënë lamtumirën Kupës së Kombeve të Afri
Aguirre: Askush s’mund t’ia marrë Salahut Topin e Artë Trajneri i ekipit kombëtar të Egjiptit, Javier Aguirre, beson se nëse ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, triumfon në Kup
Salah refuzon ofertat 150 milion euro të ardhura nga Reali dhe Juventusi Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është duke u kërkuar me ngulm nga skuadrat më të mëdha në Evropë. Për shërbimet
Manchester United ëndërron Salah E përditshmja spanjolle, AS, e ka tronditur botën e futbollit në Angli me pretendimet se Manchester Unitedi është i inte
Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik (VIDEO) Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i siklets
Pas deklaratës dyshuese të Salah qëndron Reali?! Pas suksesit në Champions Leauge me fanellën e Liverpoolit, Mohamed Salah u pyet rreth së ardhmes së tij, nëse do të vaz
Salah ne gjumë me trofeun e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM) Liverpool triumfoi në Ligën e Kampionëve për sezonin 2018/19. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp në finale mposhti T
Kam dhënë shumë në jetën time për futbollin Mohamed Salah ka thënë se është shumë i lumtur që ia doli ta fitojë Ligën e Kampionëve pasi iu dha një mundësi e dytë të
Klopp: Pas shumë finaleve të humbura e meritonim këtë Liverpool triumfon në Champions League. Të Kuqtë fitojnë 2-0 kundër Tottenham falë golave të shënuar nga një në çdo pjes
Salah: Nuk kishte paraqitje individuale, ekipi ishte i pabesueshëm Liverpool ka mposhtur Tottenham në finalen e madhe të Champions League. Një nga lojtarët që ka shkëlqyer gjatë gjithë se
Salah: Ta harrojmë atë që ndodhi vjet, De Rossin e dua në Premierligë Salah vitin e shkuar nuk pati fatin të luante një finale të tërë të Champions. Liverpool e humbi atë, por ja ku janë për
Goli i Salah përballë Chelsea zgjidhet më i miri i sezonit te Liverpool Ekipi i Liverpool-it gjatë ditës së sotme ka publikuar listën e çmimeve për këtë sezon. Ashtu siç pritje, lojtari më
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
“Po, e di se e kemi një në shtëpi, kjo është tjetër”: Si iu përgjigj Salah vajzës Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, e ka fituar sërish “Këpucën e Artë” të Premierligës. Salah do të ndajë këtë çmim m