999 rezultate për

ryan

Misioni i parë i Ryan Giggs si trajner i Uellsit quhet...Gareth Bale Ryan Giggs dëshiron që Gareth Bale të jetë i suksesshëm nën përgjegjësinë e tij si trajner i kombëtarës së Uellsit. M
Wenger elozhe Mkhitaryanit, i lumtur për transferimin e tij Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është mjaft i kënaqur me transferimin e Henrikh Mkhitaryan. Tekniku i Arsenalit
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Alexis Sanchez dhe Henrikh Mkhitaryan janë bër personazhet kryesor i karikaturës së ditës. Faqja angleze Goal.com ka
Zyrtare: Henrikh Mkhitaryan transferohet tek Arsenali Mesfushori armen, Henrikh Mkhitaryan është zyrtarizuar ditën e sotme si lojtar i Arsenalit. Mesfushori është transfer
Mkhitaryan arrin në Londër për të mbyllur transferimin tek Arsenal (FOTO LAJM) Arsenal dhe Manchester United e kanë mbyllur me sukses marrëveshje për shkëmbim e lojtarëve Sanchez- Mkhitaryan. I pa
E FUNDIT / Mkhitaryan fotografohet në rrugët e Londrës (FOTO LAJM) Henrik Mkhitaryan ka arritur në Londër, ku do të kryej procedurat e transferimit tek klubi i Arsenalit. Armeni do të
Arsenal arrin marrëveshjen me United për mesfushorin armen, Mkhitaryan Mesfushori i Manchester Unitedit, Henrikh Mkhitaryan, ka rënë dakord që t’i bashkohet Arsenalit, me Alexis Sanchezin që
Mkhitaryan përlotet në sy pasi i dha lamtumirën shokëve të tij (FOTO LAJM) Mkhitaryan është më afër Arsenalit, çka do të thotë se tani Sanchez është gjithashtu më afër kalimit tek Manchester Unti
Mourinho vazhdon të mos e aktivizojë Mkhitaryanin, armeni e kupton të vërtetën Ndonëse premtoi se do ta hidhte në fushë, në sfidën ndaj Stoke City, Mourinho nuk e grumbulloi fare fantazistin armen, M
Zyrtare: Ryan Giggs trajneri i Uellsit Zyrtarisht Ryan Giggs është emëruar trajner i Uellsit, duke marrë vendin e të shkarkuarit, Coleman. Legjenda e Manche
Spalletti: Duhen 40 milionë euro për të blerë Pastoren dhe Mkhitaryan ​Ndërsa tifozët e Interit numërojnë ditët që nga fitorja e fundit në kampionat kundër Chievos, plot një muaj më pa
Ryan Sessegnon refuzon Realin për një klub nga Premier League Para disa ditëve ju njoftuam që anësori 17 vjeçar i Fulhamit, Ryan Sessegnon është në agjendën e drejtuesve Madrilen për
Real Madrid vazhdon gjurmimin e talenteve, këtë herë nga Premier League (VIDEO) Real Madridi po vazhdon me traditën e viteve të fundit duke mbledhur talenta të ri në skuadër dhe që janë me perspektivë
Ryan Raynolds dështon në gatim, bashkëshortja nuk i kursen talljet! Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë një humor të hollë dhe asnjëherë nuk i kursejnë talljet me njëri-tjetrin. Këtë herë
Dortmund dëshiron rikthimin e Henrikh Mkhitaryan Borussia Dortmund dëshiron që ta rikthej Henrikh Mkhitaryan. The Independent raporton se United nuk e ka ndërmend që
Nderohet Kobe Bryant, Lakers tërheqin numrat 8 dhe 24 (VIDEO) Një mbrëmje e e veçantë në NBA, e mbushur me plot 10 sfida plot rivalitet. Gjithsesi, vëmendja kryesore ishte në “St
Mourinho lë jashtë formacionin Mkhitaryan për herë të 7 Henrick Mkhitaryan ka përfunduar në tribunë për herë të 7, në 8 takimet e fundit të Manchester Unitedit, në Premier Leag
Mos e besoni po deshët por ky fëmijë fiton 11 milionë dollarë në vit (VIDEO) Milioner lind por edhe bëhesh, por zakonisht për t’u bërë duhen vite jetë punë dhe shumë sakrifica. Por si duket, nu
Mkhitaryan i pakënaqur me situatën e tij tekUnited, i hap krahët Inter Henkrikh Mkhitaryan sështë aspak i lumtur dhe kërkon të largohet nga Manchester United. Fantazisti armen nuk luan ti
6- vjeçari fiton 11 milionë dollarë në vit me kanalin e tij në Youtube Tashmë kanali i dedikohet i gjithi lojërave dose ushqimeve për fëmijët dhe ato shoqërohen nga komenti i Ryan ndërsa film