999 rezultate për

ryan

I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e
Identifikohen 8 nga 9 viktimat e aksidentit tragjik të Bryant, shuhen familje (FOTO LAJM) Në helikopterin ku po udhëtonte Kobe Brynt dhe vajza e tij ishin edhe shtatë persona të tjerë. Fillimisht u raportua për
Dhimbje e lot, njerëzit vajtojnë në rrugë për humbjen e legjendës Kobe Bryant (FOTO LAJM) Deri më tani nëntë persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i helikopterit, aty ku ishte edhe Kobe Bryant. Legjenda
Ronaldo me mesazh emocionues pas vdekjes së Kobe Bryant Kobe Bryant shumw mirw mund tw krahasohet si njw Cristiano Ronaldo apo Leo Messi nw basketboll. Lajmi pwr vdekjen e t
U raportua për 5 viktima, Policia e LA: Në helikopterin e Bryant ishin 9 persona Përmasat e tragjedisë që i ndodhi yllit të NBA janë akoma më të mëdha nga se u raportua fillimisht. Deri më tani isht
Zidane reagon pas ndarjes nga jeta të Kobe Bryant: Lajm i tmerrshëm Aksidenti tragjik që i mori jetën yllit të NBA dhe vajzës së tij ishte tronditës për gjithë opinionin sportiv dhe jo vet
Dalin pamjet e frikshme të rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Dalin pamjet e tmerrshme të rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant në Koliforni. Imazhet tregojnë qartë se helikopteri
EMOCIONUESE/ Në ndeshjen e NBA-s nuk u sulmua për 24 sekonda në nderim të Kobe Bryant (VIDEO) E gjithë NBA-ja dhe e gjithë bota po vajtojnë vdekjen e Kobe Bryant. Kampioni i shkëlqyeshëm dhe asi i basketbollit q
Neymar shënon dopietë dha ia dedikon golat Kobe Bryant (VIDEO) PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë. Në minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje t
Dalin emrat e personave që humbën jetën në aksidentin ajor Lajmi i për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror. Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeç
Nga Trump te Barcelona, ja ngushëllimet për Kobe Bryant Vdekja tragjike e legjendës së basketbollit Kobi Brajant, në një aksident me helikopter në Kalabasas të Los Anxhelos, ka
Milani i shpreh publikisht ngushëllime Bryant Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Californi të Dielën në mëngjes
"Kobe do të përfundojë i vdekur në një përplasje me helikopter", parashikimi i bujshëm i vitit 2012 Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Californi të Dielën në mëngjes
Tifoz me Milanin, si humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (VIDEO) ish-basketbollit dhe ylli i NBA-së Kobe Bryant ka vdekur në një aksident ajror me helikopter, në Kaliforni Los Angelos.
Miliona dhe jetë luksi, këta janë 10 njerëzit më të paguar në YouTube (VIDEO) Një djalë tetë vjeçar që komenton lodra në një kanal në YouTube është shpallur si më i paguari në platformë nga Forbes.
Mkhitaryan dëshiron të qëndrojë te Roma Henrikh Mkhitaryan po merr për dore Romën. Fantazisti armen ka kaluar problemet fizike dhe tani është një lojtar i rëndë
Tjetër problem për Romën, dëmtohet Mkhitaryan Një tjetër problem për Romën, Henrikh Mkhitaryan do të qëndrojë larg fushave për tri javë pasi ka pësuar një problem mus
Nuk përmbahet Roma, transferon dy sulmues (FOTO LAJM) Pasi shiti Patrick Schick te Leipzigu, Roma është gati të prezantojë dy afrime mjaft të bujshme ,që në një organikë me d
5 kanalet që fitojnë më shumë në YouTube Ndikimi i YouTube në kulturën pop nuk mund të shpërfillet, yjet më të mirë të platformës bëhen ndikuesit kryesorë të bot
E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO) Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League. Problemet politike në mes të Arme