999 rezultate për

rrugore

Pamje të rënda, shihni si e merr përpara makina këmbësoren në Shkodër (VIDEO) Pamjet e videos të bashkëngjitur lajmit janë shumë të rënda. Ato i përkasin një aksidenti të ndodhur ditën e djeshme
Kujdes kur udhëtoni! Mbrëmë u hoqën 14 patenta Policia Rrugore ka nisur kontrollet në rrugët e Shqipërisë për të parandaluar aksidentet rrugore. Policia Rrugore ka
Policia Rrugore bën kërdinë me gjobë në Elbasan Policia rrugore e Elbasanit është hedhur në aksion në rrugët e qytetit për të parandaluar dhe ndëshkuar qytetarët që shk
Aksioni i policisë rrugore në Durrës, 14 drejtues mjetesh në pranga Aksioni i policisë rrugore është përqendruar këtë fundjavë në qytetin e Durrësit dhe në rrugët që lidhin këtë qytet me z
Policia e Durrësit ka një mesazh të rëndësishëm për pushuesit Pushimet kanë fillur dhe çdo fundjavë qytetarët dynden drejt plazhit të Durrësit. Edhe sot si e dielë e mesit të korr
Tmerruese, kaq persona u vranë për 6 muaj në aksidente rrugore Rruga magjistrale Duhël - Suharekë u kthye në mort për pesë anëtarët e familjes Sadikaj nga Sopia e Suharekës. Jo vetëm
Aksi Rradhimë-Vlorë, jepet njoftimi i rëndësishëm Policia Rrugore Vlorë ka dhënë njoftimin e rëndësishëm, se për shkak të një aktiviteti, sot prej orës 19:00 deri më 23:0
Policia në aksion, arrestohen 15 shtetas në autostradë Në vijim të kontrolleve parandaluese dhe mbi bazën e detyrave të përcaktuara në planin Operacional "Tispol", efektivët e
Mërgimtarët që vinë në Kosovë nga Serbia duhet t'i dinë këto ndryshime rrugore Të gjithë mërgimtarët që kanë filluar të vinë në vendlindjen e tyre nëpërmjet Serbisë duhet të kenë dijeni për ndryshimi
Shpejtësi e paprapueshme, hiqen 18 patenta brenda natës në rrugën Tiranë-Durrës Mbrëmjen e kaluar policia rrugore ka ushtruar disa kontrolle në rrugën interurbane Durrës-Tiranë. "Me Radar për të pa
Policia e Durrësit do të gjobisë këdo që ndalon tek "Akullorja" Për shkak të punimeve gjë e cila ka shtuar fluksin e madh të qarkullimit të makinave në aksin Maminas-Gjiri i Lalëzit pë
Me shpejtësi 179 km/h, çfarë ndodhi natën në Tiranë-Durrës Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar aksionin gjatë natës në rrugën interurbane Tiranë-Durrës. "Ne zbatim te Planit t
Tentoi të korruptonte policin, arrestohet 35 vjeçari Një 35 vjecar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të korruptojë efektivin me para. I arrestuari me iniicalie
175 gjoba, policia bën namin në rrugët e Tiranës Ditën e sotme policia e Tiranës ka vendosur 175 gjoba për ata drejtues mjetesh që kanë shkelur sinjalizimin rrugor dhe n
Shifra të frikshme, në 5 muaj u aksidentuan për vdekje 78 persona në Shqipëri Aksidentet rrugore vijojnë të jenë ndër shkaktarët kryesorë të vdekjeve në moshat e reja. Sipas të dhënave të INSTAT në
Kujdes, policia gjendet në çdo kryqëzim problematik të Tiranës Policia Rrugore e Tiranës njofton se do të marrë në vijim masa ndëshkuese për shkelësit e sinjalistikës rrugore. Pol
35 shoferë të penalizuar për dy orë, kujdes kur kaloni me makinë nëpër kryqëzime Policia rrugore ka ndërrmarë një tjetër aksion në rrugët e Tiranës, kryesisht nëpër kryqëzime, për të ndëshkuar shoferët
Ecin me shpejtësi sketerrë, çfarë bën policia e Tiranës Gjatë natës së kaluar policia e Tiranës sidomos ajo rrugore ka kryer kontrolle të shpejtësisë në rrugën Tiranë - Durrës.
Lajmi i mirë: Aksi Tiranë-Durrës do jetë e hapur në fundjavë Nëse keni plane të udhëtoni drejt plazhit në fundjavë, Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore informojnë se deri
Punimet në aksin Fier-Levan, ARRSH dhe Policia Rrugore: Ja ku devijohet qarkullimi Prej disa ditësh në disa akse kryesore të vendit, po vjon puna për riparimin e shtresave rrugore dhe asfaltike. Autorite