999 rezultate për

rruges

Makina merr flakë në tunelin e rrugës Elbasan-Tiranë Një makinë është përfshirë nga flakët në brendësi të tunelit që lidh Elbasanin me Tirranën ndërsa forcat e zjarrëfikëses
Gropa hapet papritur në mes të rrugës, 6 viktima dhe 16 të plagosur (VIDEO) 6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë, pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe
Dua Lipa "çudit" New York-un, me lëprise dhe pallto të çudtishme në mes të rrugës (FOTO LAJM) Këngëtarja Dua Lipa është kapur nga paparaceët në rrugët e Neë York pa të dashurin e saj të ri Anëar Hadid. Kunata sh
Era nxjerr zbuluar Luanën, i ngre fustanin në mes të rrugës (VIDEO) Luana Vjollcës i ndodhi një incident teksa po sfilonte për promon e emisionit. Moderatorja ka postuar një video në In
MOTI/ Njoftim i rëndësishëm për ata që kalojnë në "Rrugën e Kombit" Shoqëria konçesionare fton te gjithë përdoruesit e “Rrugës së Kombit” të lëvizin me shpejtësi të reduktuar dhe të respek
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, dy të rinj të plagosur Njw aksident ka ndodhur ditwn e sotme në aksin Fushë Krujë – Tiranë në afërsi të Larushkut. Një makinë tip "Volkswage
Policia e gjeti durrsakun në anë të rrugës, zbulohet shkaku pse do t'i kalojë festat pas hekurave Një aksident ka zbuluar të shkuarën e errët të shoferit të makinës. Ai është arrestuar nga policia pasi duke drejuar
Rreh të fejuarën në mes të rrugës, arrestohet 38-vjeçari shqiptar Një shqiptar, 38-vjeç, është arrestuar në Greqi, pasi ka kërcënuar dhe ka rrahur brutalisht në mes të rrugës të fejuarë
Policia kap mat shoferin me 204 km/h në autostradë: Familja ka nevojë për ty (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në rrugë duke u bërë apel shoferëve që të mos ecin me shpejtësi në rrugë, pasi janë
Moti i keq, rrëshqitje dherash dhe gurësh në aksin Librazhd - Elbasan, bllokohet një korsi Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të rënies së gurëve. Masive dherash e gurësh kanë rënë mbi trasenë e
Këshilla të vlefshme: Si t’ia dilni gjatë lëvizjes në mjegull Dhjetori është një nga muajt më të pakëndshëm për drejtimin e një makine. Çdo ditë dëgjojmë paralajmërime nga ata që
Iu vu flaka rrugës teksa shkonte në gjyqin e saj të abuzimit, humb jetën 23 vjeçarja Ka humbur jetën 23-vjeçarja indiane, një ditë pasi iu vendos flaka ndërsa po shkonte për të dëshmuar në gjyqin që ngriti
Qeveria tha se anuloi koncesionin e rrugës Milot-Balldren, firma fituese e nxjerr bllof Zëvendëskryeministri Erion Braçe sugjeroi se një nga kontratat më kontroverse koncesionare të qeverisë së tij, ajo për n
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka n
Banori me lot në sy i qan hallin Ramës: Nuk japin arsyen e vdekjes së babait Kryeministri Edi Rama ishte në takim me banorët e ish-Kënetës në Durrës ku njëri prej banorëve i tregoi tragjedinë që i
Aksident i rëndë në Rinas, i plagosuri lihet në mes të rrugës Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kthesën e Rinasit në Fushë Prezë, ku tre automjete të përfshira e
Përmbyset makina në Elbasan, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Elbasan- Peqin, pranë fshatit Vidhas. Mjeti tip
U përplas nga një makinë, vdes rrugës për në spital këmbësori Rreth orës 16:45 , në autostradën Milot- Rreshen, tek “Rrethrrotullimi i Milotit”, automjeti tip “Benz” me drejtues shte
E përplasi makina në Fushë-Krujë, pastruesja e rrugës niset me urgjencë te Trauma Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përp
Policia rrethon Unazën e Re, çfarë po ndodh sot Policia ka rrethuar mëngjesin e sotëm zonën e Unazës së Re tek “Astiri”, ndërkohë që mësohet se në Lotin 1 po punojnë mj