999 rezultate për

rroba

E frikshme, kthehet nga pushimet me një gjarpër në rroba Kur Maria Boxall gjeti një gjarpër në valixhen e saj, pasi ishte kthyer nga pushimet në Australi, mendoi se ishte shaka
Miss Kosova tërbon fansat, hedh në Instagram një foto pa rroba (FOTO LAJM) Camila Barraza u kurorëzua si më e bukura e Kosovës në vitin 2016. Bukuroshja argjentinase, kohët e fundit dukshëm ka
Shkon për të larë rrobat kur i del pitoni, reagimi i saj është i pabesueshëm (VIDEO) Çudirat nga Australia si duket nuk do të shterojnë kurrë. Një video e publikuar së fundmi tregon sesi një familje austra
Kim Kardashian e tepëron me këtë video, pothuajse pa rroba (VIDEO) Kim Kardashian nuk po ndal pozat ku shfaqet provokuese. Gjatë ditës së djeshme interneti ka diskutuar shumë për fusta
Shifër e "çmendur", sa kushtojnë rrobat e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana, është shëqndërruar në një nga këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar por jo vetëm, pasi ajo po korr
Pamje të reja, si akademikja shkoi pa rroba në emision (VIDEO) Një akademike e Cambridge u paraqit krejtësisht e zhveshur në emisionin e mëngjesit “Good Morning Britain”, për të debat
E papritur, e ftuara i heq të gjitha në emision (VIDEO) John Humphrys përjetoi tronditjen më të madhe të karrierës së tij, kur një aktiviste kundër "Brexit" hoqi të gjitha rrob
Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM) Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Ulërimat dhe thyerjet e
Era Istrefi nxorri të pasmet në shesh, por sa shtrenjtë i kushtuan rrobat? Era Istrefi mbrëmë (e shtunë) e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar vithet bombastike, ndërsa sot u publikua ko
Budallallëqet e Diego Costas nuk kanë fund, shikoni çfarë i bën shokut të skuadrës (VIDEO) Përtej bëmave dhe zënkave në fushën e lojës, Diego Costa mbetet i njëjtë edhe jashtë saj. Sulmuesi i Atletico Madrid
Rroba me çmime të kripura, cila prej politikaneve shqiptare vishet më bukur (FOTO LAJM) Politikanet shqiptare shpesh kanë qënë më në fokus për shkak të veshjeve të tyre sjell me mjaft finesë, e ku shumë prej
Arsyeja pse kurrë nuk duhet t’i thani rrobat brenda në shtëpi Ndodh që për shkak të motit të keq, të detyrohemi t’i vendosim rrobat për t’u tharë në ambiente të mbyllura. Por duket s
E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
Sulmuesi anglez shkon në dasmë në rroba të ekipit (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i Liverpoolit, tani lojtar i West Hamit, ka marrë pjesë në dasmë me rroba të ekipit të tij. Andy Carroll
Me rastin e Vitit të Ri nxënësit e shkollës ISP dhurojnë rrobat e tyre për familjet në nevojë (VIDEO) Nxënësit e shkollës International School of Prishtina (ISP) e kanë përmbyllur vitin me një aktivitet shëmbëllor. Falë nj
Mësoni historinë e Babagjyshit, pse i ka rrobat e kuqe Ka disa gjëra që ne i lidhim automatikisht me Babagjyshin (Santa Claus): Një bark i madh, një qese plot dhurata, një ush
Ta marrim vesh njëherë e mirë, sa herë pas veshjes duhen larë rrobat Të gjithëve na ndodh t’i lajmë rrobat me një herë të veshur dhe rezultati përkthehet në pirgje me ndërresa që presin të
"Hiqi të gjitha rrobat", Olimpia habit publikun Olimpia ka kënduar në Xing këngën "Take of your clothes", “Hiqi të gjithë rrobat? Ça ishte kjo Olimpia?”, e pyeti Erm
5 arsye madhore pse nuk duhet t'a përdorni më zbutësin e rrobave Ka shumë njerëz që e përdorin, kjo për shkak se i jep rrobave një aromë të mirë dhe i mban më të buta. Por ju vetëm këto
E fejuara e Bendtner "alergji" nga rrobat, vijon pushimet në vendet ekzotike (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben