999 rezultate për

rroba

Shtatzënë për herë të parë, Fatma tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ne media po qarkullon një lajm ku thuhet se moderatorja e ëmbël e InTV, Fatma Methasani është në pritje
Asnjeherë mos i vishni rrobat e reja pa i pastruar, mësoni arsyen Nëse jeni tip që nuk i pastroni rrobat para se ti veshni në fillim, mund të jetë një shans që do ta paguani disa ditë më
Pse duhet t’i pastroni rrobat e reja para se t’i veshni ato Nëse jeni tip që nuk i pastroni rrobat para se ti veshni në fillim, mund të jetë një shans që do ta paguani disa ditë më
Rihanna "bllokon" rrjetin, shfaqet "hot" nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rihana ka publikuar në rrjetet sociale disa foto të nxehta teksa është e veshur vetëm me rr
Adelina Tahiri pozon me rroba banjo, fansat e turpërojnë për këtë detaj (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Adelina Tahiri ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shumë duke postuar vazhdimisht foto e video t
Alarm: Rrobat e brendshme kurrë më mos i lani bashkë me peshqirët dhe leckat e kuzhinës Për këto gabime bartni brekët të ndotura, edhe pse jeni të bindur që janë të lara dhe të pastra! Nëse duhet për t’i b
Soda e bukës, ja çfarë përfitimesh keni prej saj në shëndet Soda e bukës është një përbërës të cilin e mbajmë në dollapin e ushqimeve dhe e përdorim vetëm për kuzhinë. Por jo, përd
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
Rrobat e banjos më të bukura për këtë verë (FOTO LAJM) Ky është trendi më i ri veror i bikinit, do të guxonit dhe ju t’a provonit ? Për me tepër shfletoni fotogalerinë …
Këto janë rroba banjot më trend sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Jemi zyrtarisht në periudhën më të nxehtë të verës dhe Instagrami po shpërthen nga fotot e plazhit. Njerëz të famshëm
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Si të eliminojmë erën e cigareve nga veshjet Ne të gjithë e njohim atë arome që na ndjek nga pas në përfundim të një mbrëmjeje jashtë në bare, darke rreth zjarrit os
TIRANË/ Arrestohen vjedhësit e rrobave në qendrat tregtare Tiranë Vidhnin rroba në dyqane dhe qendra tregtare në Tiranë, vihen në pranga nga shërbimet e Komisariat të Policisë
100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
"Fenomeni" Kejvina i vë përsëri "flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Kur vjen fjala të fotot e "nxehta" të instagramit Kejvina Kthella nuk di të ndalet. Modelja këtë verë i ka çmendur t
Mënyra më e lehtë për t’i larguar njollat e vështira (VIDEO) Ju ka ndodhur të keni një bluzë apo një parë xhinse të preferuar, por pa pritur ju është derdhur kafeja, diçka me yndyrë
E ka në terezi Morena, shijon pishinën luksoze pa rroba banjo (VIDEO) Morena Taraku palajmëroi se kënga e saj do të jetë një bombë dhe me të vërtetë ashtu ishte. Kënga ëhtë publikuar 4 d
Moderatores shqiptare nuk i duhen rroba për foto, i mjafton vetëm një çantë (FOTO LAJM) Liberta Spahiu është moderatorja e famshme nga Kosova e cila gjithmonë eksperimenton me veshjet dhe shpeshherë shfaqet m
Një aspirinë, kaq duhet për të pasur rroba të bardha si ditën e parë Të gjithë e urrejmë kur rrobat e bardha shndërrohen në të hirta pas larjes dhe vazhdojmë të përpiqemi t’i largojmë shenj
Si të largojmë aromën e cigares në rroba Ne të gjithë e njohim atë arome që na ndjek nga pas në përfunim të një mbrëmjeje jashtë në bare, darke rreth zjarrit ose