999 rezultate për

rroba

100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Sa gjatë reziston koronavirusi në rroba Kemi mësuar të ruajmë distancën nga të tjerët, të dizinfektojmë shtëpinë dhe të pastrojmë telefonat për të parandaluar p
QKUK: Përveç larjes së duarve dhe maskave, të ndërrohen edhe rrobat pasi të jeni kthyer në shtëpi Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka dal me një apel të ri lidhur me situatën e krijuar për pandeminë Koronavirus.Në
Futbollistët futen në fushë me rroba ushtarake, kjo është arsyeja (VIDEO) Skuadra e Rizespor ka befasuar të gjithë në prag të sfidës kundër Alanyasporit në Superligën e Turqisë. Futbollistë t
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Çorapet apo zinxhiri, problemet me rrobat që keni hasur të paktën njëher në jetë (FOTO LAJM) Rrobat mund të na bëjnë të ndihemi të qetë dhe të sigurt, por ato gjithashtu mund të na bëjnë me dhimbje koke. Të ma
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare. E nëse të gjithë po a
E ëma e rreh për vdekje pse kishte bërë rrobat pis, i ati e varros në pyll 5-vjeçarin Nëna vret djalin 5-vjeçar, babai e gropos në pyll/ Zbulohet skema e ngjarjes makabër. Çfarë tha i mituri pak muaj para v
Heq dorë nga tipat muskulozë! Xhensila Pere: Zgjedh burrin që nden edhe rrobat Xhensila Pere u bë e famshme në Shqipëri, fillimisht kur ishte pjesë e "Big Brother Albania", dhe më pas për shkak të tr
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura (VIDEO) Flaka Krelani ishte e ftuar në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, nga ku foli për bashkëpunimin e saj të fundit me reperin ame
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
Pamje që tregojnë qartë ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk ja
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Kunata si Gigi dhe Dua, vajzat veshin rrobat e njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Dua Lipa, kunata, me shumë mundësi fusin duart nëpër garderobat e njëra-tjetrës. Të dielën, të dyja vajza
Çfarë mund të bësh për të ndaluar shpërdorimin e ujit? Uji është një ndër pasuritë e rëndësishme natyrore që kemi, prandaj duhet të kujdesemi për të mos abuzuar apo shpërdorua
Pse nuk duhet t’i ripërdorni rrobat e fitnesit pa i pastruar Shumica e njerëzve e mohojnë se i kanë ripërdorur të paktën një herë rrobat e fitnesit pa i pastruar – por, le të bëhemi
Po merrni plot dhurata, mos bëni gabim t'i vishni rrobat pa i larë Më në fund fustani që ia kishit vënë syrin prej kohësh, u bë i juaji. Kishit menduar sa e sa kombinime në mendjen tuaj