999 rezultate për

rover

"Benzi" dhe "Land Roveri" kokë më kokë në Elbasan, plagosen 3 persona Një aksident me tre të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një Benz dhe një Land Rover janë përp
13 emigrantë në Range Rover, arrestohen dy trafikantët në Devoll Dy persona janë arrestuar në Korçë, në kuadër të operacionit “Perimetri” pasi janë kapur duke transportuar emigrantë të
Kontroversi Adebayor: S'ma ndjen të bëj bamirësi, bëj e ha ç'të dua Si gjithmonë, kundër rrymës. Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane
Breshëri plumbash, zbulohet autori dhe shenjestra e atentatit që tronditi Bulqizën Mesditën e sotme, Bulqiza u trondit nga disa të shtëna me armë zjarri. Policia ka identifikuar autorin, Besmir Zenel
Mbretëresha nuk pyet për moshën, 94-vjeçarja fotografohet duke drejtuar "Range Rover" (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë. Ajo është filmuar nga papar
94-vjeç, Mbretëresha Elizabeth II fotografohet duke ngarë një “Range Rover” Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe është tejmase në formë. Ajo është fotografuar së fundmi në timo
Dalin pamjet e para të Land Roverit të ri, duket i "frikshëm" (FOTO LAJM) Firma britanike për prodhimin e makinave, Land Rover, ka lansuar modelin e ri ‘Discovery’, i destinuar për vitin 2020.
Rizzoli shpjegon vendimet kontroverse të VAR në ndeshjen Inter-Juventus (VIDEO) Deleguesi i gjyqtarëve italianë, Nicola Rizzoli ka reaguar ndaj një ish-anëtari të Federatës së Futbollit të Italisë rre
Koha kur Figo e fali Ronaldon për deklaratat kontroverse për gruan e tij (FOTO LAJM) Legjenda e Real Madridit, Luis Figo e kishte faluar ish-bashkëlojtarin e tij te klubi madrilen, Ronaldo për një koment q
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Dalin fotot duke nxjerr trupin e pajetë të Jan Prengës nga Range Rover (FOTO LAJM) Media ka mundur të sigurojë nga burime pranë laboratorit kriminalistik, fotot ekskluzive të videos të vetme që fakton rr
Mbushën sheshin, "bishat" e Range Rover që do të mbajë Policia në Shqipëri Sheshi “Nënë Tereza” është mbushur me një tufë Range-Roverësh të rinj fringo. Bishat prej hekuri mbajnë stemën e Poli
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Vidhen dy 'bisha’ luksi në Shqipëri, pronarët kërkojnë ndihmë Dy makina super luksoze janë vjedhur ditën e sotme në Shqipëri. Pronarët e dy automjete të vjedhura të llojit “Benz CL
I shkrumbuan në flakë Range Roverin, reagon kryebashkiaku Leli Mëngjesin e sotëm është djegur makina tip Range Rover, e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndo
Shkrumbohet në flakë Range Roveri luksoz i kryebashkiakut të Vlorës (VIDEO) Mëngjesin e sotëm është djegur makina tip Range Rover, e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndo
Vjen “Defenderi” i ri 2020: "Land Rover” ndryshon dizajnin pas 22 vitesh Land Rover ka ndryshuar më në fund dizajnin e Defender, duke e prezantuar në shfaqjen e makinave në Frankfurt këtë javë
“Vrapim me ëndrra në zemër”, Luiza Gega triumfon në Roverto “Një atlet duhet të vrapojë me ëndrrat në zemër e jo me paratë në xhep”, ka qenë një shprehje e famshme e vrapuesit çeko
"I forti" me Range Rover e pëson pas veprimit në mes të Tiranës (VIDEO) Policia e Tiranës ka vendosur një numër rekord gjobash gjatë ditëve të fundit në kryeqytet me argumentin se janë konstat