999 rezultate për

ronaldon

Legjenda holandeze: Duke punuar me Ronaldon, De Ligt mund të bëhet më i miri i botës Edwin van der Sar e ka krahasuar Matthijs de Ligt me Cristiano Ronaldon, duke thënë se ata kanë mentalitet të njëjtë për
Wenger tregon cili lojtar i duhet Realit: Hazard nuk e zëvendëson dot Ronaldon Sipas Arsene Wenger, Real Madrid ende nuk e ka parë Eden Hazardin e vërtetë, por edhe kur ta shohin atë ai nuk do të jet
Ramsey për Ronaldon: Eshtë njeri normal Mesfushori i Juventusit, Aaron Ramsey, ka bërë të ditur se si kishte qenë takimi i tij i parë me Cristiano Ronaldon, duk
Lionel Messi shpallet lojtari më i mirë për vitin 2019 nga FIFA Për shkak të 50 golave, më shumë se 20 asisteve, titullit në Spanjë me Barcelonën – Leo Messi është votuar më i miri në
Kaka: Ky lojtar i Realit mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Messit Fituesi i topit të artë në vitin 2007, Kaka, ka thën se Eden Hazard mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Mes
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Simeone lavdëron Ronaldon Atletico Madridi dhe Juventusi do të përballen sonte në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. "Los Colqu
Sarri ngre në qiell Ronaldon para debutimit tek Juventusi Maurizio Sarri do të bëjë debutimin me Juventusin në Serie A. Tekniku italian humbi dy përballjet e para për shkak të
Allegri tregon dy sekretet ku fshihet suksesi i Ronaldos Massimiliano Allegri ka thurur elozhe për Cristiano Ronaldon, duke thënë se mentaliteti dhe profesionalizmi janë dy cilë
Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon. "Ju mund ta krahasoni Aub
I shënoi dy gola Anglisë, Berisha sot është në garë me Cristiano Ronaldon Uefa Euro 2020 vlerëson paraqitjen e Valon Berishës dhe dy golat e tij ndaj Anglisë. Valon Berisha shkëlqeu duke real
Van Dijk sfidon Messin dhe Ronaldon Ditën e sotme, FIFA ka publikuar tre kandidaturat e çmimit “FIFA The Best”, i cili do t’i dorëzohet më datë 23 shtator n
Fjalimi i çuditshëm i Cantonas i lë të habitur Messin e Ronaldon Eric Cantona i la të habitur shikuesit gjatë fjalimit të tij për Zotin, luftën dhe krimet, pasi u shpërblye me çmimin pr
Sot hidhet shorti, kundërshtarët më të rrezikshëm për Messi-n dhe Ronaldon Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Hysaj titullar ndaj Juventusit, ka detyrën e veshtirë të markojë Ronaldon Në prag të sfidës, Juventus-Napoli, trajneri i të kaltërve Carlo Ancelotti është duke menduar për formacionin që do të h
Georgina tregon "herën" e parë me Ronaldon Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë ndër çiftet më të komentuara të “shoëbizit”. Modelja argjentinase dhe f
Lidhja me Ronaldon, Georgina: Nuk do e ndërroja me asgjë në botë Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo. Dhe modelja ka pran
Si ka ndikuar transferimi i Cristiano Ronaldos në Serinë A Cristiano Ronaldo u bashkua me Juventusin verën e kaluar dhe ai jo vetëm që i ndryshoi gjërat në Juventus por edhe me ti
Nuk ka qetësi për Ronaldon, vijojnë sërish akuzat për përdhunim Për Cristaino Ronaldon nuk ka qetësi. Për portugezin kanë mbërritur sërish lajme të këqija për çështjen e përdhunimit ku
Njihuni me 12 lojtarët që kanë pas fatin të luajnë me Messin dhe Ronaldon Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë dy lojtarët që konsiderohen si më të mirët në histori të futbollit. Në karrie