999 rezultate për

romni

Obama-Romney, gati debati i parë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, dhe rivali i tij republikan, Mit Romni, po përgatiten për fazën e ardhë
Gafa e Romnit, i cilëson amerikanët viktima (VIDEO) Kandidati presidencial i Partisë Republikane në SHBA, Mit Romni është kapur në një video duke u thënë donatorëve të pasu
Presidencialet në SHBA, Mit Romni fiton në 5 shtete Ish guvernatori i Masaçusetsit, Mit Romni, ka fituar në votimet paraprake në 5 shtete, duke e përforcuar edhe më tepër p
Presidencialet në SHBA, pritet përballje e fortë NJë përballje e fortë pritet të jetë ajo mes presidentit aktual të SHBA-së Barack Obama dhe kandidatit republikan Mit Ro