999 rezultate për

romantike

Eduarti nuk ndalet, i shpreh dashurinë publikisht Arbanës në mënyrën më romantike (FOTO LAJM) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë da
Zbulohet identiteti i vajzëz që po shoqëron Butrintin në pushimet romantike në Santorini (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri është kthyer në krefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të
Çifti bën foto romantike në natyrë, shkrin së qeshuri rrjetin me detajin (FOTO LAJM) Një çift i sapomartuar, të cilët e shkrepën një fotografi gjatë një shëtitje, u shokuan kur e zbuluan kur erdhën në shtë
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Romantikë dhe të dashuruar kokë e këmbë, këto janë 3 shenjat që dashurojnë me zemër Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht s
Dua dhe Anwar nuk mund të jenë më të dashuruar se kaq, "mat" pas darkës romantike (FOTO LAJM) Prej disa javësh, kryefjala e mediave është bërë romanca e re e këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipës, me vëllain
Në fillim fshiheshin, tani nuk ka gjë që ndalon Dua Lipën dhe Anwar, gjeste romantike në publik (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është në majat e suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, por as jeta e saj private nuk
Buffon momente romantike me të dashurën në jasht (FOTO LAJM) Pas pesë vitesh dhe një fëmijë së bashku, portieri Gigi Buffon dhe drejtuesja televizive Illaria D’Amico vazhdojnë të ke
10 fotot më romantike në botë (FOTO LAJM) Piktura e fotografi romantike janë bërë qysh nga kohëra të lashta, edhe atëherë kur nuk ekzistonte kamera artistët i kan
Panucci heq stresin e Kombëtares, takime romantike me partneren Të buzëqeshur, me diellin mbi kokë, ata kanë drekuar së bashku duke kaluar momente vërtet të këndshme. Pas largimit nga
Kapen "tironsit romantikë", hashashin e shisnin me çokollatë Rreth 111 kg kanabis janë kapur në orët e fundit në një operacion të policisë në Tiranë. Në operacionin e quajtur “Ço
Ngjarjen më romantike për 8-marsin e dha ky i moshuar (VIDEO) Karl dhe Donna Von Schwarz kanë më shumë se 60 vjet që janë martuar, por mesa duket romanca mes tyre nuk është shuar end
Orinda Huta bën veprimin epik në natën romantike me Turin (FOTO LAJM) Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta janw ndwr çiftet mw simpatike tw ekranit shqiptarw. Ata janw shumw aktiv nw rrjette so
5 vendet perfekte për të shijuar ditën e dashurisë 1. Venecia Për një arratisje intime është ideale. Pa shumë zhurmë, e gjeni veten në një gondola dhe ja, një tjetër ep
Arratiset me të dashurin për një natë romantike, gjendet e vdekur 23 vjeçarja (FOTO LAJM) Hollie Connis, 23 vjeç u gjet e vdekur mëngjesin e ditës së parë të këtij viti pasi ishte "arratisur" me të dëshurin për
Klea habit fansat, hedh video me momentet romantike me Elgitin (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashk
Marina Vjollca merr dhuratën romantike, kush ia bëri? Ndonëse këtë periudhë ka qëndruar në qetësi duke mos bërë të ditur nëse do e shohim këtë sezon të ri televiziv, sërish M
Sa romantike! Jona Spahiu i kushton këto fjalë bashkëshortit pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të ‘showbiz-it’ shqiptar. Në fillimet e tyre
Njeriu i shpellës mburret me "dashnoret" turiste (VIDEO) Një banor i shpellës Thai, 48 vjeç, mburret me historitë e tij të suksesshme romantike, pasi tërhoqi një turiste ruse, p