999 rezultate për

roman

Ish e dashura e Neymar "i ve flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Natalia Barulich, ish e dashura e Neymar, ka ndezur reagimet në rrjetet sociale me postimet e saj më të fundit. Bukur
Kaq ishte, Seldi dhe Sindi i japin fund romancës pas 3 muajsh? (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi part
Plasën çokollatat në Për'puthen, Andi dhe Tea në kërcim romantik në studio Mes Andit dhe Teas, dita e sotme duket se nisi “ëmbël” në "Për’Puthen". Andi vendosi të zgjidhte Tean në një vallëzim
Falë Aurela Gaçes, vajza merr propozimin më romantik për martesë (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka publikuar sot në “Instagram” një surprizë që ka marrë nga fansat e saj
Me dedikimin më romantik ndonjëherë, biznesmeni lë pa fjalë Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave pasi bënë publike romancën e tyre. Biznesmeni
Fituan bashkë betejën me Covid-19, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Aktori rrëfeu s
I dha fund lidhjes, Tuba Buyukustun nis romancën me aktorin 9 vite më të ri (FOTO LAJM) Aktorja e famshme turke, Tuba Buyukustun, ka gjetur dashurinë e saj më të re, sipas mediave turke. Thuhet se aktorja ka
U kap "mat" me reperin shqiptar, reagon për herë të parë Ana e "Përputhen" (FOTO LAJM) Dy foto paparaci të Anës së “Për’puthen” dhe reperit shqiptar, Bardhi Idrizi, u bënë shkak që në media të përflitej për
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëhet gati, sonte e pret një mbrëmje romantike Dashi Mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike
Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM) Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila n
Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
Rama më romantik se kurrë, poston videon e Lindës: Gjysma ime më e mirë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë më romantik se kurrë duke i dedikuar disa fjalë romantike bashkëshortes së tij duke e
Luks i shfrenuar, njihuni me vajzën e Roman Abramovich (FOTO LAJM) Roman Abramovich nuk është një nga ata që kursen, si në fushë me Chelsea-n e tij, ashtu edhe në jetën private. The Su
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Darkë romantike me Grezdën, Oriola heq të gjitha dyshimet (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe disa herë janë përfolur pë
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM) Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilë