999 rezultate për

roman

Njihuni me 4 shenjat më romantike të horoskopit - Gaforrja Gaforret janë aq romantike dhe të ndjeshme sa që sundojnë mbi shtëpinë e katërt të dashurisë dhe familjes.
Kaq romantike se keni parë, Anita i bën dedikim dashurie publikisht Ramushit (FOTO&VIDEO) Anita Haradinaj ishte e ftuara e radhës në puntatën e “After Party” në kanalin e Luana Vjollcës, në YouTube. Një prej
E papritur! Pas takimit romantik, Enxhëll vendos të largohet nga Love Story (FOTO LAJM) Nata e 10-të e spektaklit "Love Story" në TV Klan ka rezervuar mjaft të papritura, teksa Enxhëll është veteliminuar.
Romantik si Arit Gjebrea, ndërpret intervistën për të telefonuar publikisht Anilën (VIDEO) Gjatë emisionit “E diela shqiptare”, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea zhvilloi një intervistë me Prefektin e Qark
Tani që e dinë të gjithë, Dojna nuk kursen fotot romantike me Vlashentin (FOTO LAJM) Dojna Mema festoi dje ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël nga të gjithë e mori nga partneri i saj, Vlashent Sata. Artisti
Dj Geek i shprehu publikisht dëshirën romantike dhe Dafina nuk ja bëri fjalën dysh (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan disa ditë më parë atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyr
Bënë publike lidhjen, Vlashenti i bën Dojnës urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të çiltra dhe energjike shqiptare feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për Dojna Memën e cila ësht
Më romantike se asnjëherë, Adrola Dushi zbulon vendin e ëndrrave (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Adrola Dushi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto të ndryshme. Së fun
10 këngët më romantike nga Kujtim Prodani (VIDEO) Kujtim Prodani i lindur në 1963-in, ndërroi jetë dje në moshën 57-vjeçare, si pasojë e Covid-19. Ndonëse u nda fare herë
7 strategji që të përballeni me xhelozinë në lidhje romantike A jeni xheloz? Epo kjo do të ketë efekt të keq në lidhjen tuaj, prandaj provoni këto strategji që do iu ndihmojnë. Në
30 vite martesë, Ardit Gjebrea dhe Anila nuk mund të ishin më romantikë se sot (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka krijuar një familje të plotësuar me Amila Gjebrean, me të cilën sot bën plot 30 vite martesë. Moderator
Konfirmuan ribashkimin, Dafina dhe Dj Geek shijojnë një takim romantik me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan ditën e djeshme atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyre.
Rihanna lë pas krahëve romancën me sheikun arab, prezanton të dashurin e ri me familjen Edhe pse asnjëri prej të dyve s'e ka konfirmuar me zë të lartë, romanca mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky, po shkon për mreku
Në momente intime dhe dhurata luksoze, Adelina Tahiri i bën bashkëshortit urimin romantik (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Adelina Tahirit me partnerin maqedonas, Serjozha Markov. Ndërkohë në gusht ë vitit
Romantik si partneri i Gentës, por këtë herë dedikimi në shqip mori vëmendjen (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shprehur
Romantik si Shpat Kasapi, i dedikon këngë dashurie partneres (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshka
I dhanë fund lidhjes? Sindi publikon pamjet romantike me Seldin (FOTO LAJM) Seldi Qalliu dhe partnerja e tij Sindi u përfolën për një ndarje disa ditë më parë, për shkak se kishin fshirë nga rrjet
Ledioni s'mund të mungonte, Sara Hoxha zbulon për herë të parë portretin e Roman (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë shumë të rezervuar dhe rrallëherë shfaqen në publik. Jetën private janë përpjekur ta mba
Ish e dashura e Neymar "i ve flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Natalia Barulich, ish e dashura e Neymar, ka ndezur reagimet në rrjetet sociale me postimet e saj më të fundit. Bukur
Kaq ishte, Seldi dhe Sindi i japin fund romancës pas 3 muajsh? (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi part