999 rezultate për

rodriguez

Rodriguez nuk dëshiron ta mendojë largimin Anësori i Bayern Munichut, James Rodriguez, nuk e ka ndërmend që të largohet nga klubi gjerman. 26 vjeçari ka vuajtur
Krishtlindjet në shtëpinë e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Krishtlindjen në shtëpinë e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Çifti, i cili ka nisur një lidhje që nga muaji shkurt
Mourinho i gatshëm të dëgjojë ofertat për këto tre lojtarë The Telegraph shkruan se Mourinho, është në pritje të ofertave për Daley Blind, Matteo Darmian dhe Luke Shaw. Unite
"Rodriguez përsëri do të zgjidhte Milanin" Ricardo Rodriguez pavarësisht vështirësive, thotë se edhe në këtë gjendje do ta zgjidhte Milanin Gianluca Di Domenico
E dashura e Rodriguezit foto të nxehtë në Instagram (FOTO LAJM) E dashura e Jese ka publikuar një foto hot në rrjetet sociale. Aurah Ruíz, e dashura e sulmuesit spanjoll, Jesé Rodri
Rodriguez kalon në epërsi Zvicren (VIDEO) Zvicra ka kaluar në avantazh kundër Irlandës së Veriut në "Windsor Park" Goli htë shënuar nga mbrojtësi i majtë, Ric
Rodriguez zhbllokon rezultatin në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh përballë Leipzigut ndeshja e cila po luhet në "Allianz Arena". Është kolumbiani
Milan-Juve, formacionet e mundshme Në San Siro sot do të vihet në skenë një nga ndeshjet më të ndiera dhe spektakolare të futbollit italian. Milan pret
James Rodriguez objektivi i madh i Juventusit në merkato Aventura e James Rodriguez te Bayern Munich mund të zgjasë vetëm një sezon. Kolumbiani, i ardhur në sesionin e merka
Mbrojtësi tregon se si u ndjeh Rodriguez ku mori vesh shkarkimin e Ancelottit Largimi i trajnerit italian, Carlo Ancelotti, nga skuadra e Bayernit, nuk ka qenë një lajm i mirëpritur nga të gjithë lo
Schalke 0-3 Bayern Munich, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Bayern Munich ka arritur ta mposht me lehtësi Schalken me rezultat 3-0. Robert Lewandowski, James Rodriguez dhe Arthuro
Xhaka "kërcënon" Rodriguezin e Milanit: Sonte s'do jetë aspak e lehtë ndaj Shkëndijës Granit Xhaka dhe Arsenali i tij do të jenë direkt në grupet e Ligës së Evropës. Por ylli kosovar, po pret me padurimi
E dashura e Ronaldos suprizon, fotografi me barkun e fryrë (FOTO LAJM) Pak kohë ka kaluar që kur Ronaldo e tha publikisht se tashmë do të bëhet baba për herë të katërt. E dashura e tij G
Belen Rodriguez pëlqen fotografinë e modeles shqiptare (FOTO LAJM) Një nga emrat më të rinj të modës por shumë të pëlqyer është padyshim modelja shqiptare Dorina Gegiçi. Ajo ka një num
Zidane ka një hall të madh, duhet të vendosë Trajnimi para sezonit i Real Madrid fillon të hënën më 10 korrik, me të dy Alvaro Morata dhe James Rodriguez duke punuar
Murinho gati të mundë përsëri Chelsean Manchester United shpreson të mundë Chelsean në një grusht shteti të dytë këtë verë. Sunday Express pretendon se Unit
James i gatshëm edhe për ta tradhëtuar Realin e Madridit James Rodriguez ka tërhequr interes nga e gjithë Evropa. Tashmë këtë verë për kolumbian i kanë sytë shumë rivalë të madr
Lista Forbes publikon listën e lojtrarëve më pasur nën 25-vjeç Në listën Forbes të atletëve më të pasur në botë nën moshën 25 vjeç, lojtari i Real Madridit, James Rodriguez, ka arritu
James Rodriguez bën gati valixhet, kush ekip merr lajmin e mirë? Ka dëshpërim në rritje për James Rodriguez, lojtari është akoma më pranë largimit nga Real Madrid duke e ditur se e ardh
Perez flet për James Rodriguez: Nuk e kemi diskutuar largimin e tij James Rodriguez nuk do të largohet nga Real Madrid këtë verë, sipas pronarit të klubit Flotrento Perez. Manchester Un