999 rezultate për

roberto

Roberto Carlos përfundon në burg Departamenti i Drejtësisë në Rio de Janeiro ka urdhëruar burgosjen e ish-futbollistit brazilian Roberto Carlos për tre m
Roberto mohon zërat për një largim nga Barcelona Sergi Roberto ka thënë se është i lumtur në Barcelonë dhe nuk po kërkon të largohet. Këtë verë është raportuar se Rob
Barcelona ia pret shkurt Manchesterit për Roberton Shpresat e Manchester United për nënshkrimin e Sergi Roberto janë thyer nga Barcelona. Spanjolli ka qenë i lidhur me
Katër ekipe të gatshme për pagesën e klauzolës së Robertos, madje dhe Milan Sport raporton se nënshkrimi i Paulinho ka shtyrë Sergi Roberto më pranë largimit nga Barcelona. 25-vjeçari e sheh ar
United gati për tu bërë "PSG e dytë" në dyert e Barcelonës Manchester United është gati të aktivizojë klauzolën e lirimit të mesfushorin e Barcelonës Sergi Roberto. Spanjollja
Legjenda Roberto Baggio “E rimendoj akoma penalltinë e gabuar në finale e USA ’94 kundër Brazilit. Hidhërimi nuk më është pakësuar, nuk do të më
Barca dhe United në garë me kohe, rinovim apo pagësë klauzole? Barcelona nuk do të lejojë largimin e Sergi Robertos këtë verë pas interesimit të Manchester United. Këtë javë raport
Ia mësuan "pikën e dobët" Barcelon, gati thyerja e klauzolës për lojtarin tjetër Manchester United dhe Chelsea po konsiderojnë një lëvizje për mesfushorin e Barcelonës Sergi Roberto, sipas Don Balon.
E bujshme, Roberto Carlos kandidat për të marrë drejtimin e Shqipërisë Federata Shqiptare e Futbollit po mendon për një emër të madh si pasues të De Biasit në krye të kombëtares. Pas Pippo In
U habitët kur Valverde u bë trajner i Barcelonës. Ja çfarë thotë Roberto Fernandez Roberto Fernandez i cili ka një rol kyç në stafin drejtues të Barcelonës ka shpjeguar arsyet se pse Enrique Valverde u b
U akuzua se kishte përdorur doping, Roberto Carlos sqaron të vërtetën! Një nga legjendat e Brazilit dhe Real Madrid, Roberto Carlos, është përfshirë së fundmi në një dokumentar të rrjetit tel
E pabesueshme, Marcelo e festoi i dehur Championsin e 12-të Yjet e Realit kanë festuar si të çmendur pas finales së fituar 4-1 ndaj Juventusit. Për “galaktikët”, ky është trofeu i
Roberto Carlos kujton golin ndaj Francës në 1997-ën: As vetë nuk e di si e bëra! (VIDEO) Ish-futbollisti i Brazilit, Roberto Carlos ka befasuar me komentin që i ka bërë një ndër golave më spektakolarë në histo
Roberto Baggio shqiptar bëhet hero në SHBA, shënon në minutën e 95-të (VIDEO) Futbollisti shqiptar i Miamit në SHBA, i njohur për emrin e veçantë, Robert Baxho Kçira, ka shënuar një gol shuëm të rën
Si është komentuar goli i çmendur i Sergi Robertos në gjuhë të ndryshme (VIDEO) Barcelona ka shkruar mbrëmë historinë e futbollit botëror pasi ka fituar me një rezultat tenistik 6-1 takimin e kthimit
"Madrileni" Owen feston si i çmendur golin e Sergi Robertos (VIDEO) Përmbysja e madhe e Barcelonës mbrëmë ka shokuar gjithë tifozët e futbollit. Askush nuk i ka besuar syve kur në minutën
Roberto Carlos zbulon takimin sekret me Chelsea-n Roberto Carlos ka zbuluar se ishte shumë kalimit tek Chelsea në vitin 2007 pas një takimi me Roman Abramovich në Paris.
Roberto Baggio elozhe për Juven dhe Dybala-n Roberto Baggio, ndër futbollistët më të mëdhenj të të gjitha të Italisë ndër vite është rikthyer të flasë për Seria A pa
Formacionet zyrtare/ Villarreal – Barcelona Villarreal dhe Barcelona do të përballen në stadiumin “El Madrigal”, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet
Kapet i dehur në timon, arrestohet futbollisti i Liverpoolit Futbollisti i Liverpoolit, Roberto Firmino ka probleme me policinë, madje është ndaluar për shkak se ka drejtuar makinën