999 rezultate për

robert

Ky gol i Roberto Carlos do të mbetet në histori: Shijojeni! (VIDEO) Faza çerekfinale e Kupës së Turqisë, dha një moment historik në të cilën u shënua një super gol, që me shumë gjasa do të
Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champion
Zyrtare: Roberto Mancini trajneri i ri i Italisë Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar zyrtarisht se Roberto Mancini është emëruar si trajner i ri i kombëtares.
Roberto Mancini në krye të Italisë, konfirmohet data e kontratës Roberto Mancini do të jetë trajneri i Kombëtares italiane. Dilemat e shumta mbi fatin e Kombëtares italiane tashmë janë
Marcelon fton publikisht Neymarin ti bashkohet Realit Marcelos i pëlqen shumë transfrimi i Neymarit tek Real Madridi. Ai e ka ftuar brazilianin duke i thënë se më të mirët vi
Robert Lewandowski shpallet golashënuesi më i mirë në Bundesligë Robert Lewandowski ka fituar çmimin si golashënuesi më i mirë i sezonit në Bundesligë. Sulmuesi polak i Bayern të Mun
Roberto e pëson keq pas shuplakës që i dha Marcelos Komisioni Disiplinor i Spanjës ka dënuar me katër ndeshje Sergi Roberton pas shuplakës së dhënë kundrejt Marcelos. E
Shkarkohet kreu i Hipotekës në Berat Minnistria e Drejtësisë ka shkarkuar nga puna drejtuesin e hipotesës në këtë qytet. Mësohet se kreu i Hipotekes se B
A ishte Roberti dhe Nora në ditëlindjen e Tianit? (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi erdhi në jetë, Tian është bërë protagonist në profilet sociale të prindërve. Dje Tian ka mbushur
Roberto Firmino, lojtari i pari që ka arritur këtë gjë në 10 vitet e fundit në Champions Roberto Firmino ka pasur një sezon fantastik për sa i përket në kompeticionin më të lavdishëm për klube, UEFA Champions
Fabbricini: Mancini kërkoi që të ishte trajner i Italisë Komisioneri i FIGC, Roberto Fabbricini konfirmon se Roberto Mancini dëshiron që të jetë trajneri i Italisë "Dje u zh
Frika e madhe e Robert Ndrenikës: Do t'më heqin bukën e gojës Artistë dhe dashamirës të teatrit i kanë dërguar një kërkesë ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro për të shpallur godin
Tifoz i flaktë i Juventusit, vëllai i Daniele Orsatos ndërron emrin në Facebook (FOTO LAJM) Polemikat e arbitrimit nga ana e Daniele Orsatos në sfidën Inter-Juventus janë përhapur gjerësisht në rrjetet sociale. A
Zyrtare: Roberto Firmino zgjat kontratën me Liverpoolin Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino ka zgjatur kontratë me klubin anglez, Liverpool. Ai ka nënshkrua një kontratë af
Edhe në Dubai, Roberti nuk heq dorë (FOTO) ëngëtari Robert Berisha ndodhet në Dubai sëbashku me Norën dhe Erën. Këngëtaret shqiptarë po qëndrojnë aty për shkak të
Liverpool shkatërron Romën (VIDEO) Liverpool nuk po ndal së shënuari ndaj Romës në "Anfield Road". Këtë herë ka shënuar Roberto Firmino në minutën e 61
Ancelotti kthehet në emrin kryesor për pankinën e Italisë Carlo Ancelotti qëndron para Roberto Mancinit për postin e trajnerit të Italisë. Gjatë orëve të fundit, në Romë, ësht
Roberti tregon historinë e ëmbël, çfarë bënte kur gruaja ishte shtatzënë Mund ta imagjinoni për çdo baba tjetër në botë, mund të jetë njerëzore për të gjithë, por jo për profilin e Robert Aliaj
Robert Lewandowski thyen një rekord të madh në Bundesligë Robert Lewandowski ka vendosur një rekord të ri në Bundesligë pasi shënoi golin e 105 për Bayern Munichun në ligën elita
Robert Lewandowski tregon se në çfarë skuadre do të luaj për sezonin tjetër Robert Lewandowski ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet që e lidhin atë larg Bayernit. 29 vjeçari ka thënë se ndih