Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

robert

Plas keq mes Robertit dhe bukurosheve: Ikni këngëtare playback-u ǒditë e bukur është për një zënkë të re në showbiz. Dje, Robert Berisha, Zaimina Vasjari dhe pak momente më vonë, Ronel
"Si këndon Era?", Robert Berisha fëlliq kunatën publikisht Nora Istrefi dhe Era Istrefi janë dy nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Era ka korrur sukses të madh k
Rrëfehet Roberti, çfarë bënte ai kur Nora ishte në koncert Robert Berisha dhe Nora Istraefi janë ndër çiftet më simpatikë të shoWbizzit shqiptarë. Së fundmi Roberti ka qënë i
E dinim të martuar me Norën, Robertit i dalin fotot e martesës me moderatoren Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" të moderatores Roza Lati, ku së bashku
Nuk përmbahet Robert Berisha, tregon në emision vendin e çmendur ku bën seks Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha së fundmi duket se është bërë edhe ai pjesë e muzikës dhe shiWbizzit shqipt
Roberto Carlos: Vinicius do të bëhet një superyll te Reali Legjenda e Real Madridit, Roberto Carlos, ka kërkuar durim për Vincius Juniorin e Ral Madridit, dhe ka thënë se ai do të
Roberti dhe Nora marrin nënshtetësi shqiptare (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka sh
Valbona ngriti këmbën dhe i hoqi kapelën Robertit, çfarë ndodhi në DWM? Episodi i mbrëmshëm në Dance With Me nuk ka qenë shumë i qetë. Ndër të tjera ajo që ka shkaktuar shumë të qeshura ka
Ish-drejtori 91 vjeçar shtyhet mbi shinat e trenit (VIDEO) Pamjet dramatike tregojnë momentin kur ish-shefi i Eurotunnel, 91 vjeçar shtyhet qëllimisht në shinat e trenit në një st
Plas në emision, Robert Aliaj puth në buzë Dojnën (VIDEO) Robrt Aliaj shquhet për veprimet e tij pa censurë edhe kur është përballë kameras. Kështu këtë ditë Dojna ka publikua
Sherr mes vëllezërve, Tuna sqaron marrëdhënien me Norën e Robertin Pak muaj më parë bëri bujë në media deklarata e Robert Berishës i cili i ftuar tek "Rudina" çfarë s'tha për Tunën duke u
Për herë të parë, Tuna flet për raportin me Norën dhe Robertin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Barcelona gjen në Angli zëvendësuesin e Luis Suarez Barcelona ka shprehur interesim për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, dhe të Liverpoolit, Roberto Firmino, pasi i she
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe golin e dytë ndaj Schalkes (VIDE) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Schalke O4 në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është Robert Lewando
“Vajzat pëlqejnë të përdhunohen”, reagon Robert Aliaj pas deklaratës shokuese "Kam qenë i vogël dhe nuk kam bërë dashuri por më ka përdhunuar, një mami. Nuk ishtë traumatike, më pëlqeu shumë por që
Shokon Robert Aliaj: Përdhunimi? Vajzat e pëlqejnë Robert Aliaj mbrëmë ka bërë një deklaratë të fortë në "Provokacioja". Për herë të parë ai deklaroi se është përdhunu
Robert Aliaj rrëfen sekretin e errët: “Më kanë përdhunuar” I ftuar në emisionin “Provokacija” artisti Robert Aliaj ka treguar sipas një histori përdhunimi në jetën e tij. Pikto
Roberti ka në krah një super femër, por mbrëmë u hutua nga dikush tjetër “E bukura kushton” është një shprehje klishe që të gjithë e përdorim në situata të ndryshme ose, më mirë, për të shpëtua
Liverpool komenton mbi këtë lojtar pas suksesit në Skoci-Shqipëri Suksesi 2-0 i Skocisë përballë Shqipërisë është trumbetuar në mediat britanike, por edhe nga vetë klubet ku militojnë lo
Kapiteni i Skocisë: Shqipëria është një kundërshtarë shumë i vështirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Andy Robertson do të jetë kapiteni i ri i Skocisë. 24-vjeçari, i cili numëron 22 paraqitje me f