999 rezultate për

river

Inter gjen pasardhësin e Militos (VIDEO) Vëzhguesit e Inter në Amerikën e Jugut mesa duket kanë gjetur pasardhësin e Diego Militos në sulmin zikaltër. Bëhet fjal
River Plate, flamur për Guinnes (VIDEO) Mijëra tifozë argjentinas, për saktësi 15 mijë të tillë, shfaqën në rrugët e Buenos Aires flamurin më të gjatë në botë,
Portieri feston dhe e pëson (VIDEO) Ishte një gol i rëndësishëm ai i shënuar nga River, skuadra argjentinase me fanellë të bardhë, kundër kundërshtarëve të
Ronaldinho drejt River Plate Pas një sezoni e gjysëm te Flamengo, ish-ylli i Milan dhe Barcelonës Ronaldinho, i cili kërkon pjesëmarrjen në Botërorin
Urban wastes continue to be a problem for the environment Urban wastes continue to be a problem for the environment in our country. Meanwhile, the most delicate zones are the riv
Higuain premton: Nuk e le Realin Me dopietën kundër Espnajolit, Gonzalo Higuain kërkon që t’u japë fund spekulimeve për të ardhmen e tij larg “Santiago B
739 operacionet plastike të Joan Rivers Aktorja amerikane Joan Rivers, shumë pak e njohur në Europë, ka një pasion të madh për kirurgjinë plastike. Për të f
State police wants the drivers to take precautions Due to heavy snowfalls that covered all the country, the State Police calls on drivers to be careful, and observe speed
Trezeguet e bën sefte me River Plate (VIDEO) I kanë mjaftuar 15 minuta lojë francezit David Trezeguet që të shënojë goline tij të parë me fanellën e River Plate fik
River Plate ëndërron Ronaldinho Pasi mori David Trezeguet dhe punës për një rikthim të shpejtë në kategorinë e parë të futbollit argjentinas, River Plat
Trezeguet zyrtarisht lojtar i River Plate David Trezeguet është zyrtarisht një futbollist i River Plate. Lajmi blhet i ditur nga faqja zyrtare në internet e klubi
Trezeguet pranë kalimit te River Plate David Trezeguet është shumë pranë transferimit tek River Plate, klubit të madh argjentinas që këtë sezon luan në kategor
Riverbeds will not be allowed to be exploited Riverbeds will not be allowed to be exploited for the period from 1 November to 30 June, according to an order signed by
Albanians attacked in the North Serbs in the north have attacked a group of Albanian and Roma workers in the north. Around 30 Albanian and Roma worker
Schwarzenegger provokon ish-gruan e tij Ish-guvernatori i Kalifornisë ka habitur fotografët që e ndjekin ngado me veshjen e një bluze ku shkruhej: “I mbijetova
Tifozët kundër shpëtimit të River Plate Shumica e tifozëve argjentinas duke përfshirë këtu edhe ata të River Plates nuk e kanë pritur mirë projektin e Federatës
Schwarzenegger dhe Shriver, drekë për 64-vjetorin Divorci mes Arnold Schwarzenegger dhe Maria Shriver është thjesht shembullor. Edhe pse në fillim dukej se ish-guvernato
Roma zyrtarizon Lamelën Erik Lamela është lojtar i ri i Romës. Sipas Sky Sports, talenti argjentinas ka nënshkruar me klubin italian kontratë 5-
River Plate një hap larg "B" Skuadra legjendare e Argjentinës River Plate ka luajtur ndeshjen e parë të "Play Out" kundrejt Belgrano në të cilën ka h
Divorci i Schwarzenegger, 200 milionë $? Schwarzenegger mund t'i thotë lamtumirë milionave të tij nëse Maria Shriver vendos të divorcohet nga ai. Nga zbulimi