999 rezultate për

ritmi

"Vidal është gati, por i mungon ritmi" Kombëtarja e Kilit mund të mbështetet te ylli i saj. Të paktën sipas trajnerit Jorge Sampaoli, i cili bëri të ditur se A
Ronaldo frymëzohet nga Beyonce (VIDEO) Cristiano Ronaldo e festoi në një mënyrë shumë spektakolare golin e tij të 15 sezonal në Champions League dhe të tretin
CR7, 5 orë stërvitje në ditë për Bayernin Do të humbasë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit por po punon fort që të mos mungojë në përballjen e dyfishtë
Alves feston nën ritmin e "Happy" (VIDEO) Pasi tërhoqi vëmëndjen me festimin e golit ndaj Manchester City-t, Dani Alves ka surprizuar mëngjesin e sotëm me një vid
Atletico Madrid në ritmin e Barçës (VIDEO) Atletico Madrid nuk i ndahet Barcelonës. "Los Colchoneros" kanë fituar edhe në javën e tetë të La Ligas përballë Celta V
Inter, tërmet 7-ballësh ndaj Sassuolos (VIDEO) Inter ka shkatërruar Sassuolon në ndehsjen e javës së katërt të Serie A. Djemtë e Walter Mazzarrit kanë triumfuar thellë
Benitez premton: Nuk do luajmë katenaço Rafa Benitez del në konferencë për shtyp me Valon Behramin për të folur për sfidën ndaj Borussia Dortmund. Një mesazh i
Bayern dhe Leverkusen ruajnë ritmin e Dortmund (VIDEO) Bayern Munchen fiton edhe në javën e tretë të Bundesligës. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës kanë mposhtur në Allianz A
Xavi: Tata lider ekspert, i aftë dhe i kualifikuar Kur flet Xavi Hernandez, e gjithë bota ndalet. Ai që e dëgjon, e kupton se po flet me trajnerin e Barcelonës për 10-vjeç
Ritmi i ngadalësuar i bisedimeve me Serbinë Shefi i ekipit serb në bisedimet teknike në mes të Kosovës dhe Serbisë, Dejan Paviçeviq e ka vlerësuar si shumë pozitiv
Nën ritmin e Isco dhe golat e Benzema (VIDEO) Real Madrid e ka nisur me fitore International Champions Cup në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Nënkampionët e Spanjës
Kosova me ritmin më të dobët të punësimit Instituti për Politika Zhvillimore (INDEP) mbajti sot një tryezë diskutimi rreth projekteve energjetike në Kosovë dhe nd
Probleme me zemrën, tërhiqet Doni U largua nga Liverpool me destinacion Botafogon në Brazil, por fundi nuk është i lumtur për Alexander Donin, i cili dety
“Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit (VIDEO) Kënga “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit e realizuar në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin është kënga më e re e lançua
Klopp: Van Persie më mrekullon Trajneri i Borussia Dortmund, Jurgen Kloop ka marrë kohë për të lëvduar sulmuesin hollandez të Manchester United, Robin
Higuain: Të gjejmë ritmin e sezonit të shkuar Salla e konferencave të shtypit në qëndrën stërvitore të Realit të Madridit ishte mbushur nga gazetarët e armatosur deri
Norvegji, stërvitje në ritmin e "Gangnam Style" (VIDEO) Futbollistet e Raufoss Football, klub norvegjez nuk do të jenë të famshme për rezultatet e tyre sportive por për mënyrën
Atletico ruan ritmin e Barças (VIDEO) Atletico Madrid njeh vetëm fitore dhe vazhdon të ruajë diferencën prej tre pikësh me Barcelonën e vendit të parë. Një g
Inter nën ritmin e tangos (VIDEO) Interi i Andrea Stramaccionit vijon të fitojë dhe "viktima" më e fundit e zikaltërve ishte Bologna, e cila në stadiumin
Kosovë, dasma nën ritmin e armëve Vazhdojnë operacionet policore në parandalimin e përdorimit të armëve në dasma e gëzime në Kosovë. Policia e Kosovës u b