999 rezultate për

rihanna

Rihanna shpalos talentin për modelingun (FOTO LAJM) Rihanna ka zbuluar dy kopertina të tjera për revistën Harper’s Bazaar në Kinë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja
Di Caprio romancë me një modele? Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme mes Di Caprio-s dhe Rihannës, por duket se gjithçka ka qënë në kuadrin
DiCaprio dhe Rihanna së bashku (FOTO LAJM) Tashmë u bë një kohë e gjatë që përflitet për një lidhje mes DiCaprio-s dhe Rihanna-s. Madje kishte dhe nga ato zëra ku
Gotze uron Rihanna-n: Të kujtohet party në Rio? (FOTO) "Shumë urime Rihanna! Të kujtohet party në Rio?". Në ditën e ditëlindjes së yllit të muzikës, mesfushori i Bayern Munche
Rihanna dhe Di Caprio pranë njëri-tjetrit Rihanna dhe Leonardo Di Caprio nuk e pranojnë dhe nuk pëlqejnë të thonë se midis tyre mund të ketë diçka dhe pse shpesh
Zbulohet lidhja sekrete e Rihanna-s me Di Caprio-n Rihanna dhe Di Caprio pak kohë më parë ishin kapur mat nga paparacët në lidhje me romancën e tyre. Ndonëse ende nuk ka p
Rihanna 'pushton' një tjetër kopertinë Rihanna është shfaqur në një tjetër kopertinë, ndërsa noton krah peshkaqenëve. Ajo ka pushtuar kopertinën e revistës së
Rihanna sjell bashkëpunimin e premtuar (FOTO LAJM) Ashtu sikundër kishte premtuar edhe më herët, Rihanna ka publikuar tashmë projektin e saj më të ri. Ajo nuk është vetëm,
Rihanna do t’i prezantojë familjen DiCaprios? Pavarësisht faktit se ende nuk ka ardhur një konfirmim nga të dy palët nëse ata janë lidhur apo janë thjeshtë thashethem
Takohen sërish, romancë mes DiCaprio dhe Rihanna-s (FOTO LAJM) Edhe më herët është përfolur për një romancë të fshehur mes DiCaprio dhe Rihannas, por duket se paparacët po na japin pr
DiCaprio dhe Rihanna më shumë se miqësi? (FOTO LAJM) Kohët e fundit pretendohej se Rihanna kishte dëshirë që të kishte një fëmijë e ndërsa për aktorin DiCaprio, ende nuk ka
Rihanna së shpejti me një hit Së shpejti do të presim një hit të padiskutueshëm nga Rihanna, pasi ka bashkëpunuar me legjendat e muzikës. Këngëtarja e
DiCaprio nuk ndalet, ja festa e radhës Aktori Leonardo DiCaprio, i cili njihet për lidhjet me supermodelet, ka organizuar një mbrëmje për Vitin e Ri 2015 në Ca
Larg tradicionales, ja pema e Rihannas Ndryshe nga pemët tradicionale Rihanna ka bërë një përjashtim, duke ndërtuar një pemë të çuditshme. Në një postim në Ins
Rihanna tashmë edhe stiliste Pas shumë zërave se Rihanna ishte shtatzënë dhe se ajo aktualisht po merret me këngët e reja, duket se asgje prej tyre n
Një album me detajet e një koncerti nga Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna, këngëtarja nga Barbadosi ka realizuar një album voluminoz nga prapaskenat e koncertit të saj të radhës “Diamond
Rihanna shtatzënë? (FOTO LAJM) Thashethemet e fundit flasin se Rihanna është shtatzënë ndërsa ende nuk dihet se kush është babai i fëmijës. Burime pran
Nga Rihanna tek Jolie, ja VIP-at që i kanë fiksim tatuazhet (FOTO-LAJM) Tatuazhet janë një mënyrë për të komunikuar emocionet e personave që i bëjnë ato por shkrimet dhe vizatimet në lëkurë mu
Rihanna premton sërish hite Rihanna nuk ka ndërmend që të zhgënjejë asnjë fans, dhe gjatë kësaj periudhe ajo ka punuar fort për të ardhur fuqishëm n
Surprizon Sinan Hoxha, në një koncert me Rihannën dhe Madonnën (FOTO LAJM) Sinan Hoxha po korr një sukses të jashtëzakondshëm jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë. Këtë e ka dëshmuar ndër vite, e