999 rezultate për

rezultatin

B. Monchengladbach përmbys rezultatin ndaj Bayern Munchen (VIDEO) B. Monchengladbach po tregon se me meritë absolute qëndron lart Bayern Munchen në renditje. Vendasit arritën të përmb
Tirana zhbllokon rezultatin ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana ka arritur të zhbllokojnë shumë shpejt rezultatin përballë Kukësit. Mesfushori i bardhebluve, Hasani arriti të
Bayern Munchen kalon në avantazh ndaj B. Monchengladbach (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në pjesën e dytë. Për
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Bournemouth (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Bournemouth 10 minuta nga përfundimi i pjesës së parë. Chamber
Van Dijk gjen një mënyrë të re për t'i ndalur kundërshtarët (VIDEO) Liverpool mposhti me rezultatin e thellë 5-2 Everton, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Premier League. Mirëpo
Cavani gabon me portën bosh, shikoni çfarë bën në minutë e 92 (VIDEO) Sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani shpërdoroi një rast flagrant në fundin e ndeshjes ndaj Nantës. Uruguaiani u hodh në
Marseillë nuk ndalet, skuadra e Andre Villas-Boas regjistron fitoren e 5 radhazi (VIDEO) Marseille shkon përkohësisht në vetëm -2 pikë nga Parisi kryesues, por skuadra e Andre Villas Boas ka zhvilluar dy ndesh
Pranuar apo jo në universitet, reagimi epik i familjes (VIDEO) Për disa familje shkollimi i fëmijëve është një prioritet i padiskutueshëm dhe të gjithë bashkë punojnë dhe investojnë p
Atletico-Barcelona, Messi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të zhbllokojë rezultatin në transfertë ndaj Atletico Madrid falë golit të Messit në minu
Arsenal barazon përsëri rezultatin (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në disavantazhin 2-1, Arsenal ka arritur të barazojë përsëri në minutën e 57'. Edhe kët
Spal ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Gjatë 45 minuta të para pamë një Spal të "fikur" ku edhe Interi përfitoi duke shënuar 2 herë mjaft thjeshtë. Pjesa e
Shkëndija shkatërron Shkupin, skuadra e Gjokës ngjitet në vendin e 2 Kanë përfunduar para pak minutash 4 ndeshjet në Maqedoninë e Veriut, të vlefshme për xhiron e 17-të.shkendija Shëndij
Arsenal barazon rezultatin ndaj Norwich (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin përballë Norwich. Pas një penalltie të humbur vetëm 4 minuta pas golit të ava
Shpërthen "San Siro", Interi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë SPAL në "San Siro". Wshtë Lautaro Martinez ai që ka
Ronaldo barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sassoolos në Allianz Stadium. Një penallti e fituar nga Dybala n
Brighton ngushton rezultatin ndaj Liverpool (VIDEO) Liverpool i ka hapur punë vetes në këto minuta të fundit ndaj Brighton. Një prekje e topit me dorë jashtë zonë nga Al
Liverpool dyfishon rezultatin (VIDEO) "The reds" kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë ndaj Brighton. Eshtë sërish i njëjti autor që e ka dërguar topi
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Brighton në "Anfield".http://www.albeu.com/dokumenta/foto/paint8.png
Man United zhbllokon rezultatin ndaj Astana (VIDEO) Manchester United ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Astana në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqta ka sh
Super Barcelona, dyfishon rezultatin (VIDEO) Barcelona nuk ndalet. Katalanasit kanë dyfishua shifrat përballë Dortmundit falë golit të Messit.