999 rezultate për

rezart

Gazetarja sulmon Rezarta Shkurtën për letrën ndaj Enver Hoxhës: Të dënohet! Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas letrës së publikuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta drejtuar de
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, ka ndarë pak kohe me pare me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo k
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo ka kujtuar
Rezarta Shkurta i del para punëtorëve me "shampanjën" më të re në treg:Të lagi, të lagi! (FOTO LAJM) "Të lagi me shampanjë" është kthyer në "të lagi dezifektues..." Rezarta Shkurta ka marrë masat për të qenë të mbrojtu
Në momente intime nga jahti, Rezarta Shkurta ndan pamjet me Ermal Hoxhën (VIDEO) Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë. Pak ditë më parë, ajo publikoi
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Rezarta pozon me bikini, tregon sherrin që ndodh me Ermalin kur bëhet fjalë për foto (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkura, ka zbuluar së fundmi problemin më të madh që vajzat kanë kur postojnë diçka në “Ins
"Në konakun tonë", Rezarta Shkurta dhe Ermali vizitojnë shtëpinë e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta, së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj e kanë kaluar fundjavën e tyre në qytetin e Gjir
Feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta i thur fjalët më romantike bashkëshortit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta nuk humb asnjë rat për ti shprehur publikisht dashurinë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Ditën e so
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
Rezarta Shkurta nuk u reziston gërshërëve, ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Dikush gatuan, dikush bën "tik tok" dhe dikuh tjetër ekperimentin me look-un, kështu po kalohen këto ditë karantine.
"Pjesëtari i ri", Rezarta Shkurta lumturon të bijën me antarin që ju shtua familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se familja e saj është shtu
Sherr me doreza hekuri me Gent Hazizin, reagon Ledion Lako (VIDEO) Ditëne djeshme u bë e ditur nga mediat se policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontua
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
Rezarta Shkurta në izolim, citon fjalët e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Në këto ditë lufte botërore me virusin i cili po merr me mijëra jetë njerëzish, i fundit që na shkon në mendje të citojm
Rezarta Shkurta publikon dedikimin e fundit të Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka ka publikuar për 8 mars, dedikimin që Nexhmije Hoxha i ka bërë në librin e saj të fundit. “Rezarta
Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta në zi, pamje nga ceremonia mortore e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha e veja e diktatorit Enver Hoxha. Nexhmije Ho
Rezarta Shkurta reagon e pikëlluar për vdekjen e Nexhmije Hoxhës: Grua shekullore! Sot u nda nga jeta, e veja e ish-diktatorit Enver Hoxha. Nexhmija Hoxha vdiq në moshën 99-vjeçare. Bashkëshortja
Pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të bëjnë një dasëm madhështore (FOTO LAJM) Një dasëm e dytë pas 15 vitesh duket në horizont mes Ermal Hoxhës dhe Rezarta Shkurtës. Lajmin e bukur këngëtarja ka