999 rezultate për

rezart

Puthje pasionante nga jahti në Dubai, pushimet luksoze të Rezarta Shkurtës dhe Ermalit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha ndodhen me pushi
Pas shumë vitesh! Noizy lë pas sherrin me Ledion Liçon dhe "shkel" në Portokalli (VIDEO) Prej kohësh reperi Noizy nuk merrte pjesë në emisionet e Top Channel pas një "konflikti" me Ledion Liçon gjatë "Top Fest
Me bikini dhe puro në dorë, Rezarta Shkurta nis pushimet luksoze në vendet e largëta (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i ka krijuar vetes luksin për të shijuar diellin në vendet e nxehta dhe luksoze në këto ditë fillimi pra
Solli në jetë foshnjën, por vdiq dje nga COVID-19, mjeku sqaron ngjarjen e rëndë Ditën e djeshme, një 32 vjeçare gjeti vdekjen në spitalin “Shefqet Ndroqi”, për shkak të COVID-19. Ana Rapushi e lind
Kanë punuar bashkë, Olsi Bylyku zbulon për herë të parë: Nuk flas me Rezart Veleshnjan (FOTO LAJM) Olsi Bylyku e nisi karrierën e tij në spektaklin “Portokalli” në një moshë shumë të re. Sot ai është pjesë e spektaklit
Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe i përmendi të atin, i kthehet Kleoniki: Dele të politikës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i gjithë rrjeti u mbush me lajme rreth debatit mes modeles dhe këngëtares Kleoniki Delijorgji dhe Rezart
E quajti aktor të mbivlerësuar, Rezarti sqaron deklaratën për Gaz Pajën (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja dhe Visjan Ukcenaj u ulën përballë njëri-tjetrit në sfidën “Shiko kush përgjigjet” në “Shiko kush luan”
Degradon debati mes Niki Delijorgjit & Rezart Veleshnjas: Pa asnjë vlerë humane Niki Delijorgji, e ftuar mbrëmjen e djeshme tek "Shiko Kush Luan", u zotua "t'i parashikonte" të ardhmen të ftuarëve të
"Goca babit", Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në pu
Këtë nuk e prisnit, Rezarti dhe Flori ndryshojnë komplet look për fësta (VIDEO) Jemi në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri e sigurisht televizionet mundohen të rezervojnë surpriza e spektakët për
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
"Si vajza e komandantit", Rezarta Shkurta publikon videon speciale të të bijës me gjyshin (VIDEO) Ka shumë vite që këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i është kushtuar pasionit të saj, fotografisë. Ajo herë pas he
Rezarti rikthehet në "Shiko Kush Luan" për t'u ndeshur me Xhodën (VIDEO) Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar ditët e fundit në media, pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”. V
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Iku me sherr nga Luana? Reagon Rezart Veleshnja (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, të gjithë u befasuan nga largimi i aktorit të humorit Rezart Veleshnja nga emisioni “Shiko kush luan”.
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal H
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Zbulohet emri i partisë së re që do të kandidojë në zgjedhjet parlamentare (VIDEO) "Nisma' mësohet se do të jetë emri i partisë së re që do t'i bashkohe zgjedhjeve parlamentare të vitit që vjen. "Thur