999 rezultate për

rennes

Ermir Lenjani nis stërvitjen me Rennes (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka nisur dje stërvitjen për herë të parë me ekipin e ri në Francë, Re
Rennes, prezantohet Ermir Lenjani Rennes prezanton Ermir Lenjanin që flet edhe fjalët e tij të para si futbollist i klubit francez. Pasi firmosi një kontr
Ermir Lenjani firmos me Rennes Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka gjetur skuadrën e tij të re. Ai nuk është paraqitur në ditën e pa
Media franceze: Ja notat për Shqipërinë (FOTO LAJM) Mediat franceze kanë vendosur edhe notat për futbollistët e të dyja skuadrave, Francës dhe Shqipërisë, referuar miqësore
Sakho: Duam mbështetjen e tifozëve kundër Shqipërisë Franca ka vazhduar me intensitet stërvitjen në qendrën stërvitore të "Clairefontaine" në përgatitje për dy ndeshjet e ra
Olimpik Lion hap fals në shtëpi (VIDEO) Bie Olimpik Lion. Rrëshqitje në shtëpi për Bastos dhe të tjerë që, në ndeshjen e parë të javës së 14-të të Ligës Francez