999 rezultate për

regjisorin

Tjetër largim i bujshëm, aktorja braktis "Portokallinë" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Aktorja Egla Ceno ka pranuar
Një partner si Eduarti, Arbana kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin: Motivimi im (VIDEO) Tashmë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Arbana dhe Eduarti nuk ngurojnë të publikojnë mometet më të bu
"Më rrahu derisa u dorëzova", aktorja e famshme akuzon regjisorin fitues të Oskarit Aktorja e filmit francez Valentine Monnier ka akuzuar regjisorin fitues të çmimit Oskar, Roman Polanski se e ka përdhunu
Rama përmend regjisorin e njohur: Qartë dhe shqip, duhet një godinë e re Kryeministri Edi Rama vazhdon të postojë opinonet e artistëve të cilët janë dakord me ngritjen e një godine të re për Te
Trondit artistja: Më hoqën emrin nga filmi se nuk fjeta me regjisorin Tashmë është bërë e udhës që në programin ‘Trokit’ të ftuarit të ndajnë në studio rrëfime ekskluzive. E tillë ishte edhe
Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
Mamaja e dragonjve gjen princin e saj, Emilia del hapur me regjisorin Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Jul Deda i jep "shuplakën" e radhës Altin Bashës: Ja pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
I hodhi ujë në kokë Bombajt, Stresi ironizon policinë (FOTO LAJM) Teksa ndodhet në kërkim sepse fyeu dhe i hodhi kovë me ujë Leonard Bombajt, këngëtari Stresi vijon te sfidoje Policinë.
Aktorja 26 vjeçare e dashuruar me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) U pretendua më herët për një romancë kalimtare, por duket se lidhja mes Jennifer Lawrence dhe të dashurit të saj regjiso
Lawrence në romancë me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) Aktorja e cila ka tërhequr një sërë çmimesh, Jennifer Lawrence, ka nisur një romancë me një regjisor i cili ka 21 vite d
Barça kërkon informacione për yllin e Borussias Sipas asaj që shkruan sot "El Mundo Deportivo", Barcelona nëpërmjet doktor Pruna (mjek i ekipit katalanas) ka kërkuar in
Megan Fox i rikthehet bashkëpunimit me regjisorin Bay Aktorja Megan Fox do ti rikthehet bashkëpunimit me regjisorin Michael Bay për ripërshtatjen kinematografike të filmit vi
Ekstremistë grekë kërcënojnë regjisorin shqiptar Ekstremistë grekë kanë kërcënuar aktorin dhe regjisorin shqiptar Laert Vasili për shkak të një pjese teatrale që ka dash
Videoja anti islamike, paraburgim për regjisorin e filmit Regjisori i filmit “Pafajesia e Muslimaneve”, është dërguar në paraburgim pas një seancë degjimore në ngarkim të tij. N
Filmi anti-islam, aktorja padit regjisorin Aktorjas amerikane që ështe shfaqur në filmin anti-Islam i cili shkatoi protesta në mbarë botën myslimane, ka paditur re