999 rezultate për

real

Pritet zyrtarizimi, UEFA pezullon Championsin dhe Europa League Pas shumë kampionateve të pezulluara ,UEFA është pranë marrjes së vendimit për pezullimin e Champions League dhe Europa
Futbollistët e Realit në karantinë, anullohen ndeshjet në La Liga dhe Champions? Lojtarët dhe stafi i ekipit të futbollit Real Madrid thuhet se janë dërguar në karantinë për 15 ditë pasi një basketboll
"Çmendet" Atl Madrid, Lloriente realizon sërish një super gol (VIDEO) Nuk përmbahet Atl Madrid. Llorientë sapo ka shënuar sërish duke barazuar shifrat 2-2 rezultat ky që kualifikon spanj
James Rodrigues larg Realit, Premier League destinacioni i ardhshëm James Rodriguez është duke pritur afatin kalimtat të verës për të gjetur skuadrën e re pasi hapësirat te Reali janë të l
Real Madridi interesohet për yllin e La Liga-s Mesfushori i Real Batis, Nabil Fekirn është duke një sezon shumë të mirë duke fituar interesin e shumë ekipeve të mëdha
Zidane drejt shkarkimit, Perez ka dy emra gati Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk i po shkon aspak mirë Zinedine Zidane. Në shtatë ndeshjet e fundit Real Madri
Reali me Zidane nuk po bind, Perez "piketon" pasuesin Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk po shkon aspak mirë për Zinedine Zidane, pasi Reali i tij po vuan shumë dhe në 7
"Tronditet" Zidane, për të përmbysur City-n do ti duhet të bëjë pa dy titullarë Real Madridi nuk do të mund të llogarisë në portierin Cortouis dhe mbrojtësin Marcelo për dy ndeshjet e radhës. Që të dy
I huazuar te Dortmundi, Achraf: Nëse më do Reali, unë kthehem I huazuar te Dortmundi, Achraf Hakimi është shprehur se do tu kthente te Reali nësë ato do të kishin nevojë për të dhe d
Myrto Uzuni mbret në Kroaci, realizon dopietë (VIDEO) Lokomotiva e Zagrebit po bën një sezon mjaft të mirë këtë vit, ndërsa një nga protagonistët është edhe sulmuesi i Kombët
Ylli i Real Madridit i frikësohet humbjes së titullit pas disfatës ndaj Betis Mesfushori brazilian i Real Madridit ka pranuar se humbja ndaj Betis mund ti kushtojë skuadrës së tij titullin kampion t
Tifozja e Realit "tërbon" Instagramin, publikon foto provokuse (FOTO LAJM) Modelja Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit. Bukuroshja spanjolle gjithashtu nuk m
Ramos si rrallë herë pranon humbjen: E merituam Ramos e ka pranuar, Reali humbi sepse e meritoi të humbiste. Betisi e ka mposhtur 2-1 Real Madridi, për t’ia humbur k
Reali turpërohet nga Betis dhe humbet kreun (VIDEO) Betis ka mposhtur 2-1 Real Madrid. Vendasit e dominuan pjesën e parë për nga numri i rasteve për gol, derisa arritën
Betis-Real, Bezema tund rrjetën dhe barazon shifrat (VIDEO) Real Madrid e ka mbyllur 1-1 pjesën e parë ndaj Betis në transfertë. Los Blancos e panë vetën në disavantazh pas goli
Zhbllokohet sfida, Betis befason Realin (VIDEO) Reali i Madridit është befasuar në fund te pjesës së parë teksa Betis ka kaluar në avantazh. Një gabim i Ramos në mbr
Setien koshient, e pranon që Barcelona fitoi falë VAR Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, e ka pranuar se VAR-i e bëri dallimin në ndeshjen mes skuadrës së tij dhe Real Soc
Mënyrë si kjo e Real Sociedat për të bllokuar Messin nga goditja e dënimit nuk kishim parë Barcelona arriti të merrte tre pikë ndaj Real Sociedat duke derdhur jo pak djesë. Ishte Lionel Messi që në minutën e
Probleme për Realin para transfertës me Betis, dy titullarë nuk stërviten me grupin Një lajm i hidhur është raportuar nga "Chiringuito" ditën e sotme, teksa thuhet se tre lojtarë të Realit nuk janë stërvi
Barcelona fiton falë një penalltie përballë Real Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur te dalë më tre pikë ndaj Sociedat i cili del me kokën lart pas kësaj sfide. Barcelona e Setien