999 rezultate për

rashica

Prekëse, 4 lojtarët e Kombëtares largohen nga hoteli mes lotësh (VIDEO) Pas publikimit të listës përfundimtare nga Gianni De Biasi, katër lojtarë të Shqipërisë mbetën jashtë Kampionatit Europi
Cana: Ajeti dhe Rashica e ardhmja e Kombëtares Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk ka pasur veçse fjalë të mira për “pasardhësin” e tij në mbrojtje Arlind A
De Biasi publishes Albania's team for Euro 2016 National team's coach Giani de Biasi has published the list of the names who will represent Albania in Euro 2016. De
Rashica jashtë Europës, PSV kampion i Holandës Vitesse e Milot Rashicës mbetet jashtë Europës. Skuadra holandeze nuk arriti dot të sigurojë një vend në play off pasi d
Shënon “Neymari i Shqipërisë”, por nuk mjafton (VIDEO) Milot Rashica rikthehet më në fund te goli në kampionatin holandez. Talenti shqiptar ka arritur të gjejë sërish rrugën e
"UEFA": Milot Rashica është Neymar i Shqipërisë Milot Rashica ka luajtur deri tani vetëm një ndeshje me Kombëtaren tonë, dhe në atë i futur në fushë si zëvendësues. Gji
Duka: I lumtur me fitoren, Rashica provë pozitive Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, menjehërë pas përfundimit miqësores ndaj Luksemburgut, u sh
De Biasi: Rashica perfekt për Napolin, është si Callejon Forma e mirë që ta treguar në Holandë me Vitesse-n dhe paraqitjet e bëra me fanellën kuq e zi kanë tërhequr vëmendjen e
De Biasi: Milot Rashica, pjesë e së ardhmes së Shqipërisë Mesfushori nga Vushtrria, Milot Rashica, ka marrë lëvdata nga tekniku i Shqipërisë, Gianni De Biasi. Ky i fundit ka thën
Rashica: Ëndrra ime është që të shkoj në Europian Milot Rashica për herë të parë ka marrë një ftesë nga De Biasi, teksa do të ketë mundësinë që të aktivizohet në miqësore
De Biasi analizon situatën e yjeve të kombëtares në Serinë A Pas çmimit të dhënë në shkollën e Kovercianos në Itali, trajneri i përfaqësueses Shqiptare nuk ka humbur kohë duke u kth
Lajm fantastik për Rashicën nga Holanda (FOTO) Lajme shumë të mira nga Holanda për Milot Rashicën. Mesfushori shqiptar ka lënë pas dëmtimin e pësuar dhe tashmë është r
De Biasi i bindur: Rashica si Callejon Ai që u duk thjesht si spekulim merkatoje, pak nga pak po bëhet lajm serioz: Napoli po ndjek me shumë interes Milot Rash
Napoli shënjestron Milot Rashicën (FOTO) Mesfushori shqiptar i Vitesse, Milot Rashica mund të transferohet në Serie A. Është pikërisht Napoli Elseid Hysajt që ka
Kundërshtarët e grupit na kanë zili Milot Rashicës Një gjigand Europian ka zili Shqipërinë. Kjo për faktin se Kombëtarja kuqezi, ka në përbërje një talent të jashtëzakonsh
"Gazzetta dello Sport": Milot Rashica ylli i së ardhmes Milot Rashiça është një nga talentet më premtues në të ardhmes. Përveç jehonës së madhe që po i bëhet në Holandë, së fun
Ja sa pritet të mungojë Rashica me Vitesen Milot Rashica u dëmtua në sfidën me Ajaksin duke lënë para kohe fushën e blertë, ndërsa nga ana e klubit holandez është
Rashica: Jam gjithmonë i gatshëm nëse De Biasi më fton E përditshmja holandeze “Nos.nl” i ka dedikuar një artikull special talentit kosovar Milot Rashica. “Kosovari i vogë
Rashica në formacionin e javës në Eredivisie (FOTO) 2016-ta ka nisur mbarë për Milot Rashicën, i cili në në javën e 18 të Eredivizje realizoi golin e parë në fitoren 0-2 të
Pas Holandës, Milot Rashica “çmend” edhe Italinë World’s got talent: Milot Rashica, xhevahiri i ri i Vitesse-s. Ky është titulli i përdorur në Itali, në rubrikën dedikua