999 rezultate për

rashica

Rashica ironizon Ilda Bejlerin: Tradhtare ... (FOTO) Futbollistët gjithmonë e më shumë po kalojmë më shumë kohë të lirë në rrjetet sociale. Kjo është rruga e preferuar e per
Rashica super ndeshje me Finlandën, Napoli nis sulmin Milot Rashica ka shkëlqyer që në sfidën debutuese me Kosovën në kualifikueset e "Rusi 2018". Sipas mediave italiane, Nap
Rashica gati për Kosovën por nuk harron as Shqipërinë (FOTO) Pak më shumë se një orë na ndajnë nga takimi kualifikues për ‘Rusi 2018’ mes Finlandës dhe Kosovës. Tashmë të gjitha
Rashica: Ndjenjë e mirë që të luaj për Kosovën Milot Rashica është shprehur i lumtur që do ta vesh fanellën e përfaqësueses së Kosovës “Është një ndjenjë shumë e mi
Milot Rashica, Kosova dhe Shqipëria… Nga Blendi Fevziu – Milot Rashica, një futbollist i ri dhe i talentuar ka marrë një vendim personal, por vendimi i ti
"Kombëtare me 9 lojtarë, De Biazi mendon për veten" Sipas ish-trajnerit të Kombëtares, Astrit Hafizi, strategjia që ka ndjekur Xhani De Biazi ka detyruar talente si Milot R
Zbulohet njeriu që largoi Rashicën nga Kombëtarja e Shqipërisë Mehmet Dragusha, ish-lojtari i Kombëtares shqiptare, mendon se Milot Rashica ka zgjedhur Kosovën për shkak të Gianni De
Ikën Rashica dhe Meha, De Biasi ka gati dy ftesa Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi ka gati dy ftesë për në eliminatoret e Botërorit "Rusi 2018". Në valën e larg
Rashica sqaron largimin nga Shqipëria te Kosova Milot Rashica ka konfirmuar lajmin që do të luajë për Kosovën. Talenti nga Vushtrria sqaron vendimin e tij përmes një po
Zbulohet mesazhi që i dërgoi Rashica De Biasit dhe Dukës Milot Rashica ishte goditja e parë përfaqësueses së Kosovës në eliminatoret e Botërorit të ardhshëm. Mesfushori i Vi
Kombëtarja kuqezi në kaos, edhe "snajperi" kalon te Kosova Një tjetër lojtar kalon nga Shqipëria te Kosova pas Rashicës Nuk është vetëm Milot Rashica që do të braktis Kombëtaren
Vjen "bomba" e parë, braktis Shqipërinë për Kosovën Mungesa e një ftese në Europian ka bërë që Milot Rashica të heq dorë nga Kombëtarja jonë për të vijuar përfaqësimin me K
Milot Rashica ndiqet nga disa ekipe të mëdha Milot Rashica ka nisur prej disa javësh fazën përgatitore me Vitessen, por vështirë se talenti shqiptar do ta vijojë kar
E bujshme, Rashica pranë kalimit te Ajaxi Milot Rashica vijon të mbetet në qendër të merkatos, edhe pse ka filluar sezonin me fanellën e Viteses. Pas shitjes së M
Rashica vazhdon shkëlqimin, ja super goli i tij në miqësore (VIDEO) Milot Rashica është njeriu i momentit te Vitesse. Sulmuesi i talentuar shqiptar e ka nisur këtë sezon ashtu sic mbylli t
Rashica mund t'i bashkohet Napolit nëse ... Milot Rashica vijon të mbetet në qendër të merkatos së disa klubeve të mëdha Europiane. Seria A shihet si destinacioni i
Lala: Ja sa vlen Milot Rashica Altin Lala konfirmon interesin e Napolit dhe shumë klubeve të tjera me emër në Europë për Milot Rashicën. Në një intervi
Flet Rashica, në Botërorin e Rusisë me Shqipërinë apo Kosovën? Milot Rashica nuk mundi siguronte një vend në Euro 2016, për shkak se trajneri Gianni De Biasi nuk e përfshiu në listën
Nuk shkoi dot në Francë, por Rashica tani është pranë një klubi të madh Nuk kanë fund lajmet e mira për kuqezinjtë tanë. Edhe pse nuk arriti që të bëhej pjesë e 23 lojtarëve të grumbulluar në
Lala kritikon De Biasin: Ja pse Rashica dhe Rrahmani duhet të ishin në Francë Altin Lala, ish­-kapiteni i Kombëtares, ka komentuar zgjedhjet e trajnerit De Biazi për në kampionatin europian. Sipa