999 rezultate për

rashica

Rashica magjik, kalon Kosovën në avantazh ndaj Malit të Zi (VIDEO) Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi në ndeshjen e Grupit A kualifikues për Kampionatin Evropian 2020, e cila ë
Granit Xhaka e Milot Rashica vijnë në Kosovë për Ditën e Çlirimit të Prishtinës Me 15 qershor në Prishtinë do të zbarkojnë yjet e futbollit kosovarë, Granit Xhaka dhe Milot Rashica për të zhvilluar nj
Njihuni me "bishën" e Milot Rashicës (FOTO LAJM) Milot Rashica po shkëlqen këtë vit me Werden Bremen, ku ka shënuar 10 gola në kampionat. Bujë ka bërë veprimi i fund
Rashica: Sukseset më bëjnë të shoh prapa më një sy të qeshur dhe një që qan Milot Rashica ka përmbyllur në mënyrë mjaft pozitive sezonin e tij të parë në Bundesligën gjermane. Kosovari ka shënu
Dëmtohet Milot Rashica Ylli kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, u detyrua të largohet nga fusha e lojës në minutën e 61-të të ndeshjes ku
Dëmtohet Milot Rashica, frikë të Werder Bremen Milot Rashica nuk ka përfundur të plotë stërvitjen për shkak të dhimbjeve. Sipas mediave gjermane, përfaqësuesi koso
E konfirmon Lala: Rashica në "radarët" e klubeve të mëdha Europiane Altin Lala, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe tani menaxheri i yllit në rritje të ekipit kombëtar të Kosovës, Milo
Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen. Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po
Rashica në fushë e dashura në tribunë, njihuni me bukuroshen e kosovarit (FOTO LAJM) Miliot Rashcia vijon formën e mirë me fanellën e Werder Bremen. Ai realizoi dje golin e barazimit ndaj Bayern Munich në
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
“Çmendet” Wender Bremen shënon 2 gola në 2 minuta dhe barazon rezultatin përballë Bayern (VIDEO) Goli i dytë i Bayern Munchen vuri ne gjumë lojtarët bavarez të cilët lëshuan shumë terren, aty ku Rashica me shokë nuk e
Po "mahnit" Gjermaninë, Rashica duartrokitet nga ish-lojtari i Realit (FOTO LAJM) Milot Rashica po kalon një nga momentet më magjike në karrierën e tij. Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, pjesë
Rashica nuk ndalet, shënon super gol (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi kundër Schalke, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë që është duke u zhvillu
Shënoi ndaj Mainzit, Rashica në formacionin e javës (FOTO LAJM) Milot Rashica është shëndërruar një bomber i vërtetë te skuadra e Ëerder Bremen ku pothuajse shenon në çdo ndeshje. K
Bomberi Rashica, fundos Mainz-in (VIDEO) Milot Rashica është kthyer në një bomber për Werder Bremen. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës shënoi në minutën e 3
E pabesueshme çfarë humbet Milot Rashica (VIDEO) Kosova po bën një paraqitje mjaftë të mirë në keto minuta të parë kundër Bullgarisë në stadiumin Fadil Vokrri. Një r
Bomberi Rashica lë pas Piatekun: Ia kalon vetëm Mbappe Milot Rashica po kalon një sezon fanatastik me skuadrën gjermane të Werde Bremen. Kosovari është këthyer në një bombër p
Rashica kthehet në bomber, ndëshkon Leverkusen (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet me fanellën e Werder Bremen teksa po realizon pothuajse në cdo ndeshje. Kosovari ka re
Rashica magjik, dopietë ndaj Schalke 04 (VIDEO) Milot Rashica është “ylli” që po shndrin në “Weserstadion”. 22-vjeçari kosovar realizoi një dygolësh me shumë vlerë në f
Milot Rashica e nis është titullar kundër Wolfsburgut Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Ëolfsburgut e Werder Bremenit Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Mil