999 rezultate për

ramen

Meta sulmon sërish Ramën: Ku bazohet timonieri ynë Presidenti Ilir Meta ka reagauar ësërish me anë të një postimi në Facebook, duke thumbuar kryeministrin Rama. Meta flet
Meta sfidon Ramën: I gatshëm të bëj testin e drogës dhe të shëndetit mendor Presidenti Ilir Meta deklaroi sot për mediat se është i gatshëm të bëjë testin e shëndetit mendor, madje edhe atë të dro
Basha: Shqiptarët e rrëzuan Ramën Kryetari i PD, Lulzim Basha insiston se 85% e shqiptarëve nuk e duan Edi Ramën kryeministër. Në në dalje për mediat, kry
"Fitoi 'Nocrroku'", Berisha tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka preferuar të bëjë ndonjë koment të gjatë mbi votimet e ditës së sotme, të paktën de
Gazetari i Al Jazeera për pjesmarrjen e ulët në votime: Lajm i keq për Ramën Mediat e huaja e raportojnë pjesëmarrjen e ulët të votuesve në zgjedhjet e sotme, si një lajm të keq për qeverinë. Pa
Basha në konferencë urgjente: Ramën e braktisën edhe socialistët Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një konferencë për mediat pas mbylljes së votimit për zgjedhjet
Zhdukja e futbollistes shqiptare në liqen, shoqja rrëfen dramën Zhdukja e futbollistes me origjinë shqiptare Florijana Ismaili në liqenin e Komos, i ka tronditur të gjithë, teksa vijoj
E fshehta pas numrit "765" për Ramën Në kushtet kur gara se kush do të administrojë punët lokale në secilën bashki është paraktikisht e parashikueshme (në 61
Pushka top daje! Fitofsh 101%! Ish-deputeti i PS tallet keq me Ramën Ish-deputeti i PS-së, Andis Harasani në një postim në Facebook ka ironizuar votimet 30 qershorit, duke uruar fitoren e
"Rama ik", opozitarët e Vlorës presin Ramën me protesta (VIDEO) Nën thirrjet "Rama ik" qytetarë të Vlorës janë mbledhur para selisë së Partisë Demokratike në këtë qytet në pritje në ni
Rudina Hajdari sulmon Ramën dhe Bashën: Mos i mbështesni politikanët që s’i shërbejnë vendit Deputetja Rudina Hajdari ka dalë sot para mediave nga Kryesia e Kuvendit, ku iu ka bërë thirrje shqiptarëve të distancoh
Meta qesëndis Ramën: Lexoni letrën me nota të forta tallëse Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër publike kryeministrit Edi Rama ku i shpreh indinjatën e thellë për refuzimin
Berisha nga Crans Montana krahason Ramën me Kim Joug Un Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i pranishëm në Forumin Krans Montana të zhvilluar në Gjenevë. Ai ka folur në kë
Gruevski nuk heq dorë nga luksi, çmimi marramendës i syzeve të markës së njohur (FOTO LAJM) Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë u paraqit sot në një gjykatë në Budapest, e cila do të vlerësojë nëse ai
Metën se zë gjumi, prej orës 5:00 pret në Presidencë Ramën Presidenti Ilir Meta, i cili ka ftuar sot në takim kryeministrin Edi Rama dhe shefin e opozitës Lulzim Basha. Prej or
Ceka mallkon Ramën: "I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit" "U fut mallkimi si kategori politike. Pashë që e kishte zënë tartakuti edhe Neritan Cekën. Mallkonte sikur gërmuar tërë
Presidenca reagon pas refuzimit të Ramës për takim Pas refuzimit të ftesës së Metës për takim nga ana e kryeministrit Rama, ka ardhur një reagim nga Presidenca përmes zëdh
Meta e fton Ramën për takim në 05:00 të mëngjesit, zbulohet përgjigja e kryeministrit (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta ditën e sotme ka ftuar në takim kryeministrin e vendit Edi Rama për të diskutuar për
Thirrja e Bashës: Do bëjmë çdo gjë edhe "luftë" për të penguar zgjedhjet dhe fundosur Ramën Kryetari i Partisë Demokratike e ka cilësuar aventurë atë që kërkon të bëjë Rama në 30 qershor. Sipas Bashës, opozita do
Opozita pret me protestë Ramën në Elbasan (FOTO LAJM) Teksa kryeministri Edi Rama pritet të shkojë në Elbasan nga Gramshit, mbështetës të opozitës janë grumbulluar për të pro