999 rezultate për

ramadan

Ramadani ironizon fort me BDI-në (FOTO) Vazhdojnë reagimet në lidhje me vizitën e Ali Ahmetit në Athinë më 8 janar. I fundit është analisti Ramadan Ramadani, i
Ndotja e ajrit, Ramadani: Këtu më mirë mos marrësh frymë fare "Disa qytete ta marrin frymën nga bukuria, ktu në disa qytete më mirë të mos marrish frymë aspak". Kështu shkruan në
BDI hesht kur e pyet, reagon kur e shan! Intervista e para disa diteve qe analisti Ramadan Ramadani dha per Portalin Albeu solli reagime te ashpra ne rrjetet soc
Ramadani: Ja pse BDI rezulton forca e parë shqiptare në Maqedoni I kontaktuar nga Portali Albeu në lidhje me rezultatet e sondazhit te IRI, sa i përket zgjedhjeve të parakohshme të pril
Ramadani: Absurde, ministri i Ekologjisë është nga Tetova! Ndotja rekord në qytetin e Tetovës vazhdon të jetë temë dite në diskutimet e analistëve, jo vetëm në median e shkruar dh
Bajrami: Ramadan Zejnullahu është Rektor Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë i ka bërë thirrje rektorit të shkarkuar të Universitetit të Prishtinës që
Pas anëtarësimit në UNESCO vjen shkarkimi i Rektorit të UP-së Hashim Thaçi po krenohet se ia ka dalë ta "anëtarësoi Kosovën në UNESCO", ndërkohë që të njëjtën ditë, njerëzit e tij sh
Ramadani: Si të dënuar me vdekje që nuk dinë datën e ekzekutimit Mosarritja e një marrëveshjeje mes 4 partive politike nuk ka zhgënjyer vetëm diplomatët e huaj, por edhe vetë qytetarët
Agim Ramadani, major në Armatën e Maqedonisë (FOTO) Agim Ramadani, ushtaraku me përvojë në Armatën e Republikës së Maqedonisë me rastin e shënimit të ditës së ARM-së, është
Kuvendarit milioner të LDK-së ia paguan operacionin Ramadan Muja (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, ka paguar faturën e operacionit të syrit të kuvendarit të LDK-së, Haziz H
Milaim Zeka me fjalë të rënda për Burim Ramadanin e Blerim Latifin Gazetari Milaim Zeka ka reaguar ndaj këshilltarit të Ramush Haradinajt, Burim Ramadani dhe atij të Kadri Veselit, Blerim
Ramadani ironizon: Ja 15 emrat që do të gjykohen nga Specialja (FOTO LAJM) Ish-deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka ironizuar me listën e publikuar nga gazetari Milazim Zeka, ku përmenden disa em
Ramadani: Ja pse ka dhunë në BDI Analistë politikë në vend shprehen se dhuna mes aktivistëve të BDI-së është si rrjedhojë e luftës e cila prej një kohe t
Brigada 138 "Agim Ramadani" pushton AAK-në (FOTO LAJM) Ramush Haradinaj i është dorëzuar brigadës 138 "Agim Ramadani". Në kryesinë e re të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka
Priten arrestime në estradën e Kosovës Merren në pyetje në cilësinë e të dyshuarve këngëtarët Sinan Vllasaliu, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, Ramadan Krasniqi,
Ramadani: BE e solli Bajramin para kohe, Kurbani në dhjetor Shumëkush është gëzuar nga arritja e marrëveshjes mes katër liderëve kryesorë politikë në Maqedoni dhe komisionerit për
Ditë të zeza e presin Maqedoninë! Kriza politike në Maqedoni po thellohet edhe më tepër, sepse partitë politike maqedonase assesi të takohen për të gjetur
Ramadani: Shpëtimin e kemi tek SHBA-ja dhe perëndimorët Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij n
Ramadani: Çmenduria e Serbisë nuk paska të ndalur Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka reaguar pas arrestimit të
Arrestimi i Kelmendit, AAK: Të shkarkohen ugjentisht Hyseni dhe Maxhuni Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani, është shprehur se, rasti i inskenimit që ka bërë pushteti kundër Prof