999 rezultate për

ramadan

Edhe këta kosovarë zgjodhën Shqipërinë para Kosovës Numri i futbollistëve nga Kosova në Kombëtaren e Shqipërisë vazhdon të rritet. Të premten përzgjedhësi i Kombëtares, Chr
Kjo është gjendja më e fundit e fruthit Ka javë që Kosova po përballet me epidemin e fruthit, prej të cilës kanë humbur jetën dy persona. Një fëmijë 15 muajsh d
Tre raste kritike me fruth në QKUK Drejtori i Klinikës Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Hamdi Ramadani, ka dhënë një mori sqari
Faton Ramadani tregon nëse ka gisht në sulmin ndaj Kajtazit Vehbi Kajtazi, gazetar dhe redaktor i Insajderit është grushtuar nga një person i panjohur mesditën e së premtes ne një
Ramadani: Keqardhje për Partizanin, ëndërroj Kombëtaren e parë Shqipëria U-21 po vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës eliminatore në grup, kundër Islandës, më 10 tetor, në “Elbasan
Plagosi me thikë policin, arrestohet 20-vjeçari nga Kamza Është vënë në pranga autori i plagosjes së policit në Bathore. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i arrestu
Gjykata e Gjilanit do ta gjykojë Ramadan Mujën Gjykata e Apelit, ka caktuar Gjykatën Themelore në Gjilan si kompetente për ta gjykuar çështjen e të akuzuarit Ramadan M
Aleanca për Shqiptarët do garojë me Isen Ramadanin në Haraçinë Aleanca për Shqiptarët tashmë ka zyrtarizuar kandidaturën për kreun e komunës së Haraçinës, njofton Zhurna. Mwsohet s
Ramadan Hoti kandidat i PDK-së për kryetar të Gjakovës PDK publikoi emrin e deputetit Hajdar Beqa si kandidat për kryetar të Gjakovës, ndërsa sot Beqa deklaroi se më iniciativ
Këta janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e Zaevit Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zora
Martohet vajza Agim Ramadanit, fotoja me babain të këput shpirtin (FOTO LAJM) Imazhet që bëjnë vajzat me prindërit me rastin e martesës së tyre sa janë të mira aq janë edhe prekëse. Por, më prekë
Gjykata e Apelit rikthen në shqyrtim rastin e Ramadan Mujës Kryetari i Gjykatës së Apelit, Hasan Shala ka njoftuar se rasti i kryetarit të Prizrenit, Ramadan Muja është kthyer në r
"Ramush Haradinaj do të jetë Kryeministër" Njohësi i çështjeve politike, Burim Ramadani është shprehur për Ekonomia Online se Ramush Haradinaj do të jetë kryeminis
Nisma e Prizrenit akuzon Mujën për keqpërdorim të parave publike Dega e partisë Nisma në Prizren, përmes një njoftimi për media, ka akuzuar udhëheqjen aktuale të këtij qyteti për korrup
Ramadani braktis Partizanin, transferohet në Danimarkë Ylber Ramadani nuk është më pjesë e Partizanit, pasi mesfushori ka preferuar të vijojë karrierën në futbollin danez me V
Shqiptarët mbyllin picerinë që ofronte ushqim falas (FOTO LAJM) Menaxherët shqiptarë kanë hequr dorë nga piceria "Toscana" në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i media
Ofruan ushqim falas, ja pse dështoi bamirësia e pronarëve shqiptarë Menaxherët shqiptarë hoqën dorë nga piceria “Toscana” në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i mediave, s
Ramadani: "Syri i popullit" të shpallet organizatë terroriste Organizata "Syri i popullit" e cila muaj më parë ka marrë përgjegjësinë për plagosjen e avokatit Azem Vllasi, përmes një
"Edhe ne luftuam për Kosovën", diaspora kërkon deputetë në Kuvend Ashtu si edhe populli në Kosovës, edhe diaspora ka të drejt që të përfaqësohet në Kuvendin e saj, ëshë shprehur Shukrije
Kush është Aldo Bare, ish-polici i RENEA-s që u shndërrua në vrasës Ka qenë një nga efektivët më të mirë të Repartit Special 326. Pas ndryshimeve në vend, në vitin 1990, Bare largohet nga