999 rezultate për

rama

Flet Rama: A do marrin pensionistët shpërblim? Ndonëse jemi në prag të festave, qeveria nuk ka dalë ende me një vendim për shpërblimet e fundvitit. Ditën e sotme, k
"Edi Rama shpiku fejesën e Gregut me viktimën e tërmetit në Durrës" "Kryeministri shpiku fejesën e djalit për t’u viktimizuar para qytetarëve..." Partia Demokratike iu përgjigj kryemini
Rama jep lajmin e mirë: Të gjithë në banesa të reja brenda qershorit 2021 Kryeministri Edi Rama gjatë një video në Facebook tha sot se banorët në fshatrat e Shqipërisë që u goditën nga tërmeti i
Rama dorëzohet: S’merrem më me Bashën (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Rama ka dalë në një video-live në Facebook-un e tij ku ka dhënë një mesazh për të gjithë ata të prekuri
"Silleni atë të ziun" Rama e diskriminoi, laçiani i ankohet Bashës "Silleni këtu atë të ziun, ju dua shumë ju romëve" Kështu ui drejtua kryeministri Edi Rama një shtetasi në Laç pak di
Bushati "shuplakë" Ramës: S’mund të fajësojmë BE-në për ato që nuk kemi bërë vetë… Nga Serbia, ku ishte pjesëmarrës në një forum për forcimin e marrëdhënieve të vendeve të Ballkanit Perëndimor me Bashkim
Rama e nisi ditën me Kuran: Publikon suren e tërmetit Para se të nisej për në Laç, kryeministri Rama e nisi sot ditën me sure nga Kurani, ashtu siç ka filluar të veprojë që p
Lerda në fije të perit, ja situata aktuale te Partizani Për shumë arsye disfata është përjetuar keq në kampin e kuq, ku pas ndeshjes asnjë nga protagonistët e fushës nuk prefer
Shehi: Rama hiqet si Mesia, të nxjerrë faturën e dëmeve pastaj rindërtimi Buxheti 2020 do të përqëndrohet te paketa e rindërtimit nga tërmeti. Qeveria ka parashikuar një fond prej 20 miliardë
Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit (VIDEO) Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh. Në fund të takimit, ku
Derbi i kryeqytetit, tifozët: "Rama ik" (VIDEO) Tashmë thirrjet për dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, janë bërë një ritual në stadiumet e Shqipërisë. Pasi i pris
Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 milionë euro Kryeministri Edi Rama dhe imami Elvis Naçi ka qenë sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen
Si rrallë herë më parë, Rama flet për ministret: Belindën e detyrova të flinte Tërmeti i 26 nëntorit rezultoi tragjik, pasi humbën jetën 51 persona, mbi 900 të tjerë u lënduan, 47 u nxorën gjallë nga
Qytetari ia thotë në sy Ramës: Ku do strehohemi, jemi 5 persona në familje?! Pasditen e sotme u shemb me shpërthim të kontrolluar një nga 10 godinat e konvikteve të Universitetit Bujqësor të Tiranë
"Të ra telebingo mor qen", opozita reagon pas emërimit të Arben Ahmetaj (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka emëruar në detyrë Arben Ahmetajt si ministër shteti për programin e Rindërtimit. Nga ana tje
Meta "parashikoi" tërmetin? Kryemadhi: Kot nuk thotë Rama, ia parashikoi fallxhorja Kryemadhi ka folur sot në lidhje me situatën për tërmetin dhe kujtoi deklaratat e Presidentit Ilir Meta, muaj më parë që
Doris Pack mbështet Metën: Rama po kap drejtësinë me paratë e BE-së Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut t
"Rama show për të takuar njerëz", Fevziu: Kamerat nuk kanë pse e ndjekin pas Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në “Mbrëmje në Abc”, me Mirela Milorin për të diskutuar për menaxhimin e situatës p
Ish-deputetja thirrje grave: Kujdes nga Edi Rama, u do të veshura me... Ish-deputetja Albana Vokshi, ka reaguar sot kundër Edi Ramës dhe sjelljes së tij me gratë. Në një reagim në Facebook, Vo
Rama batuta me plakun në Farkë: Ata e kanë p…ën e madhe Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Farkë, në shtëpinë e re të familjes së Sefer Poçit të prekur nga tërmeti