999 rezultate për

rakitic

Juventus – Barcelona, ja formacionet zyrtare Juventus dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Rakitic kapet "mat" nga kamerat, ofendon keq kundërshtarin (VIDEO) Barcelona fitoi 4-1 në fundjavë ndaj Granadës duke mbajtur gjallë shpresat për titullin kampion. Ndeshja ishte korrekte,
Barcelona ia vazhdon kontratën Rakiticit Ivan Rakitic ka nënshkruar kontratë të re katër vjeçare me Barcelonën Barcelona ka njoftuar se ka arritur marrëveshje
Rakitic zbulon sekretin e harmonisë te Barcelona Ivan Rakitic ka zbuluar se si e kalojnë kohën e lirë futbollistë e Barcelonës. Mesfushori kroat është shprehur se ata lu
Barça kërkon super talentin gjerman për të zëvendësuar Rakitic Barcelona kërkon një nga lojtarët më premtues të futbollit gjerman. Faqja e specializuar për merkaton 'Fichajes.net', sh
Rakitic grup "chati" me yjet e Juves për t'u transferuar në Torino Ivan Rakitic te Juventus, një lëvizje që së shpejti mund të bëhet realitet. Mesfushori kroat ka prishur marrëdhëniet me
Kriza me Luiz Enriquen, Rakitic drejt ribashkimit me Guardiolën Gazeta kroate "Jutarnji List" shkruan se Ivan Rakitic mund të transferohet te Manchester City. Mesfushori i Barcelonës s
Rakitic mendon largimin nga Barcelona Ivan Rakitiç nuk e pranon faktin që këtë sezon ka për disa ndeshje në stol Në derbin me Espanyolin, Rakitiç qëndroi gjat
Formacionet zyrtare/ Celtic–Barcelona Celtic dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës s
Formacionet zyrtare/ Barcelona – Granada Barcelona dhe Granada do të përballen në Camp Nou duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros
Zbulohet arsyeja pse Rakitic mban numrin 4 në fanellë Barcelona mbrëmë arriti një fitore të thellë 4-0 kundër Manchester Cityt. Në këtë ndeshje Ivan Rakitic takoi idhullin e
Barcelona fiton derbin kundër Bilbaos (VIDEO) Kampioni i Spanjës, Barcelona ka shënuar edhe fitoren e dytë në dy ndeshjet e para të La Ligas, pasi ka mposhtur në udhë
Huliganët sulmojnë Rakitic me familjen Largimi i Kroacisë nga Europiani, ka zhgënjyer shumë tifozë kroat, të cilët madje p o reagojnë edhe në mënyra shumë të a
Rakitiç "trondit" Serbinë, bën shqiponjën Mesfushori i skuadrës së Kroacisë Ivan Rakitiç sa duket është një admirues i kombit shqiptar. Rakitiç u takua me një
Messi "dembeli" i Barçës, vrapon sa Rakitic për 63 min Duke përjashtuar vetëm portierin Ter Stegen Lionel Messi është sërish futbollisti që ka vrapuar më pak se të gjithë në s
Ja lista e rrogave e yjeve të Barcelonës Lionel Messi është futbollisti më i paguar te Barcelonë. 'Pleshti" nuk ka konkurrencë në skuadrën e tij sa i përket përf
Rakitic: Ja si u njoha me gruan në një bar hoteli (FOTO LAJM) Ivan Rakitic ka kaluar pushimet në ishujt Maldive së bashku me bashkëshorten e tij. Ai ka kaluar vite fantastike me Sevi
10 golat më të bukur në Champions (VIDEO) Tifozët e futbollit kanë përzgjedhur dhjetë golat më të bukur të këtij sezoni të Ligës së Kampioneve, teksa shumicën i k
Formacionet e Elche-Barça, yjet e kanë pushim (FOTO LAJM) Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches,
Edhe United në garë për Ivan Rakitiç Dje u përfol për një interesim të Manchester City-t, ndërsa sot në garë për Ivan Rakitiç është futur edhe Manchester Uni