999 rezultate për

rafinha

Zbulohet arsyeja pse Barcelona dhe Inter nuk e kanë arritur marrveshjen për Rafinhan Sipas Corriere della Sera, Interi besohet se ka rritur ofertën për Rafinhan dhe pret një përgjigje nga Barcelona më së l
Inter e pranon publikisht, Ausilio flet sa shumë e dëshirojnë Rafinhan Braziliani Rafinha është më i kërkuari nga Interi në këtë sezon merkatoje, por Barcelona po bën një rezistencë shumë të
Erdhi dita kur Rafinha do mbyllë transferimin tek Inter Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka udhëtuar drejt Barcelonës për të mbyllur transferimin e Rafinha Alcantaras.
Rafinha afër kryerjes së testeve mjekësore tek Interi Mesfushori i Barcelonës, Rafinha Alcantara, do t'i nënshtrohet testeve mjekësore tek Interi para përfundimit të marrëves
U mendua se do jetë Deulofeu, por Inter është afër nënshkrimit me një tjetër lojtar të Barcelonës Interi është shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Barcelonën për afrimin e mesfushorit Rafinha, i cili nuk është në p
Rafinha kërkon largimin nga Barcelona dhe dëshiron të transferohet në Itali Rafinha është i gatshëm të largohet nga Barcelona gjatë afatit kalimtar të janarit për të kaluar në Itali të skuadra e I
Rafinha kthehet nga dëmtimi, dhe është i gatshëm për El Clasicon Mesfushori i Barcelonës, Rafinha, u detyrua dy herë të operohet në gju, hera e fundit pas dëmtimit në prill kundër Grana
Rafinha i vetëdijshëm se aventura e tij tek Bayern duhet të marrë fund, refuzon rinovimin Rafinha mendon seriozisht rikthimin në Brazil. Lojtari i Bayernit të Mynihut, kontrata e të cilit skadon në fund të këti
Milan vijon përforcimet, blen mesfushorin e Barcelonës Drejtuesit e Milanit nuk e kanë ndërmend të ndalen së përforcuari skuadrën Rafinha, mesfushori i Barcelonës, në sezon
Rafinha tek Milan është edhe më afër AC Milan prej ditësh janë të interesuar në nënshkrimin e Rafinhasë. Calciomercato thotë se braziliani kërkon një vend
Rafinha flet për të ardhmen e tij Barcelona do të fillojë të lëvizë në tregun e transferimeve në çdo kohë dhe Rafinha ka pranuar haptazi se ai nuk mund të
Barcelona mendon të sakrifikojë Rafinhan për Bellerin Barcelona ka menduar një alternativë të mesme për të arritur tek Bellerin. Klubi katalasat ka menduar të bëjë kokë turk
Barcelona turpëron Gijonin (VIDEO) Barcelona ka shkatërruar si mysafirë Sporting Gijonin, duke e mundur me rezultat të thëllë 5:0. Skuadra e Luis Enriq
Përleshen Neymar e Rafinha (VIDEO) Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një video ku Neymar e Rafinha shihen duke u zënë me fjalë gjatë ndeshjes me
"Tronditet" Barcelona, ja kush lojtar kërcënon se do largohet Rafinha ka frikësuar Barcelonën se mund të largohet nga "Camp Nou". Mesfushori i rikuperuar nga lëndimi i rëndë i gjurit
Refuzon Brazilin dhe synon Gjermaninë Diego Costa zgjodhi Spanjën, Thiago Motta dhe Eder Italinë ndërsa edhe Rafinha vendosi t’i thotë jo Selecaos. Futbollist
Barça, ja 11 kandidatët për të zëvëndësuar Rafinhan (FOTO LAJM) Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, është i shqetësuar pas dëmtimit të Rafinhas dhe për këtë ka kërkuar nga drejtuesit
Messi dhe Neymar shpëtojnë Kombëtaret e tyre (VIDEO) Yjet e Barcelonës kanë qenë shpëtimar të kombëtareve të tyre në ndeshjet miqësore që u zhvilluan mbrëmë. Lionel Messi
Rafinha i Barcelonës bën shqiponjën Finalja e madhe e Berlinit në Ligën e Kampionëve nuk ka mundur të kaloja pa u karakterizuar me elemente shqiptare. shqi
Rafinha e Boateng bëjnë "balerinin" pas Bayern-Porto (VIDEO) Eufori e madhe në shtëpinë e Bayern Munchen në përfundim të ndeshjes së djeshme kundër Portos, e fituar me rezultatin e