999 rezultate për

rafa

Çmendet Napoli, do Mario Balotellin Mario Balotelli mund të mbetet axurr edhe pas Botërorit "Brazil 2014". Sipas asaj që shkruan "Tuttosport", sulmuesi i Mi
Mick Jagger ndan supermodelen me të dashurin, shkak xhelozia Mick Jagger ka qënë "molla e sherrit" për ndarjen e Bar Rafaelit nga i dashuri i saj, Adi Ezra. Një vallëzim i Bar Rafae
Madridi “adopton” Rafa Nadalin (FOTO LAJM) Kryebashkiakja e Madridit, Ana Botella, e ka emëruar Rafael Nadal-in "djalë të adoptuar" të kryeqytetit spanjoll. Bëhet
Finalja e Kupës, formacionet e Fiorentina-Napoli (FOTO LAJM) Në "Olimpico" të Romës, Fiorentina dhe Napoli luajnë finalen e Kupës së Italisë, trofeu i parë sezonal në Itali. Tekniku
Napoli-Juventus, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Napoli-Juventus është kryendeshja e javës së 31-të në Serie A. "Axurrët" e Rafa Benitez nuk e kanë mundur asnjëherë Juve
Xhirafa i jep lamtumirën e fundit punëtorit të kopshtit zoologjik (FOTO-LAJM) Një xhirafë i ka dhënë "puthjen e lamtumirës" punëtorit të kopshtit zoologjik të Roterdamit në Hollandë i cili vuante ng
Motra e Neymar feston 18-vjetorin (FOTO LAJM) Motra e vogël e Neymar, Rafaella Beckran, ka festuar më datë 11 mars ditëlindjen e saj. Ky nuk ka qënë një përvjetor i z
Motra e Neymar shijon Karaibet (FOTO LAJM) Rafaella Beckran, motra e Neymar, ka dashur ti largohet polemikave të fundit lidhur me transferimin e vëllait të saj nga
Kur gjirafa bëhet ushqim për luanët (FOTO-LAJM) Një gjirafë rreth 1 vjeçe e gjysmë, e cila u ekzekutua me një plumb në kokë është kthyer në ushqim për luanët në kopshti
Napoli-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 23 e Serie A starton ditën e sotme me tre ndeshje ku spikat supersfida e "San Paolo"-s, ajo mes Napolit dhe Milan
Napoli, dopio-goditje nga Porto (FOTO LAJM) Napoli kërkon të bëjë një marrëveshje të dyfishtë me Porton, duke kërkuar dy lojtarë të kësaj skuadre. Përveç interesimi
Benitez: Uroj që tifozët të duartrokasin Mazzarrin Interi rigjen njeriun që u përpoq ta ringrinte pas largimit të Jose Mourinhos, por këtë herë si kundërshtar. Rafa Benite
Ekspertët rancezë: Jaser Arafat nuk është helmuarit Ekspertët francezë përjashtojnë tezën e helmimit të Jaser Arafati. Ekspertët e mandatuar nga drejtësia franceze për të h
Nadal mposht Djokoviç në penallti (VIDEO) Rafael Nadal vërtet humbi në fillim të muajit ndaj Novak Djokoviç finalen e tetë më të mirëve të vitit në Londër por sid
Mbret i Masters, Djokoviç mposht Nadal Rafa Nadal e mbyll vitin 2013 si mbreti i tenisit, por Novak Djokoviç ka pasur kënaqësinë ta mposhtë në finalen e turneu
Mijëra pelegrinë ngjiten në Arafat Rreth dy milion pelegrinë myslimanë kanë ngjitur malin Arafat të hënën në mëngjes për të kryer një nga ritualet më të rë
"11 Special", ja më të mirët e Serie A (FOTO LAJM) Gazzetta Sportiva ka bërë një studim të imtësishëm të 7 javëve të para të kampionatit në Serie A në bazë të së cilës ka
Tenis, Rafael Nadal rikthehet numri 1 (FOTO LAJM) Rafael Nadal kaloi në finalen e turneut të Pekinit pasi Tomas Berdych u tërhoq për shkak dëmtimi dhe kjo fitore e lejon
Bar Rafaeli, plazh në tetor (FOTO LAJM) Ndonëse muajt e verës kanë mbetur pas, kjo nuk e pengon supermodelen Bar Rafaeli që të sfidojë temperaturat e tetorit, n
Rafael Nadal “rrëmben” trofeun e Torontos Rafael Nadal rezultoi shumë i fortë për Milos Raoniç në finalen e Mastersit të Rodgers Cup. Tenisti spanjoll "rrëmbeu" t