999 rezultate për

radhazi

Siguruan titullin e 8 rradhazi, shpërthen shampanja në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Fitorja përballja Fiorentinës i siguroi matematikisht titullin e 8 kampion rradhazi skadrës së Juventusit. Pak ditë p
Juventus "madhështor", hyri në histori duke siguruar titullin e 8 rradhazi (VIDEO) Pritjes i erdhi fundi, pikërisht në javën 33 të Seria A plot 5 javë nga fundi kampionatit “zonja e vjetër” siguron titul
Nantes kthen PSG 10 vite pas, i shkakton humbjen e tretë rradhazi (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka dështuar për herë të tretë radhazi ta sigurojë rezultatin e nevojshëm për t’u konfirmuar kampion
Messi rekordmen: Arrin shifrën mbi 40 gola në sezon në vitin e 10 radhazi Lionel Messi e ka kaluar shifrën e 40 golave brenda një sezoni për vitin e dhjetë radhazi, që tregon për dominimin e tij
Manchester City merr kreun, fundos Fulham-in (VIDEO) Kampionët në fuqi të Anglisë kanë marrë fitoren e shtatë radhazi në Premier League pasi kanë mundur 2-0 Fulhami-n në tra
Formacionet zyrtare: Milani kërkon fitoren e 4 radhazi ndaj Sansuolos Milani do të kërkojë fitoren e 4 radhazi në San Siro teksa do të presë në orën 18:00 Sansuolon, për tu konfirmuar në zon
Formacionet zyrtare: Tottenham-Arsenal, Xhaka dhe Mustafi titullar Tottenham dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në derbin e Londrës veriore në ndeshjen e javës së 29 të Premier Le
3 humbje radhazi për Sampdorian, Quagliarella motivon shkokët Sampdoria po kalon një moment të vështirë teksa ka pësuar 3 disfata radhazi në Serina A ndaj Napolit, Frosinones dhe së
Triblojë 4 lojtara radhazi, të gjithë po flasin për Fatos Beqirajn (VIDEO) Fatos Beqiraj është një nga lojtarët më të përfolur për momentin në media dhe në rrjetet sociale nga ana e tifozëve.
Ronaldo hyn në historinë e Serie A, rekord në 8 ndeshje radhazi Juventus duke i pandalshëm këtë sezon. Fitorja e fundit kundër Lazios bëri që të arrinin kuotën e +11 pikëve më shuëm se
Ish-sulmuesi i Juventusit shkruan historinë në Serie A Fabio Quagliarella ka shkruar historinë në Serie A. Një emër që ka lënë gjurmë ndër vite në kampionatin italian, ditën e
Manchester United siguron fitoren e 5 radhazi nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United ja ka dalë me sukses dhe sot teksa ka fituar 2-0 në ndeshjen e Kupës FA përballë Readingut në Old Traf
Vjen humbja e parë për Arsenalin, pas 14 ndeshjes radhazi në Premier League (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbjen e parë ne Premier Ligë pas 14 ndeshjes radhazi pa humbje. Topcinjtë zhvilluan një lojë sulmue
Southampton befason Arsenalin (VIDEO) Southampton ka befasuar Arsenalin teksa ka kaluar në epërsi me antë të mesfushorit Inigs. Arsenali nuk humbet ne pre
Shkëndija befasohet në shtëpi, rrezohet pas 7 fitoresh radhazi Shkëndija është befasuar në shtëpi teksa pas 7 ndeshjve pa humbe është mposhtur 1-0 në fushën e vet nga Akademija P
Rikthehet kriza te Real Madrid, turpërohet 3-0 nga Eibar (VIDEO) Eibar ka turpëruar Real Madrid me rezultatin ne thellë 3-0 sfidën e zhvilluar në orarin e drekës. Kampionët e Europës z
Shpallen fituesit e ‘’Pankinës së Art뒒 në Serinë A Në qendrën stërvitore të Kombëtares Italiane, janë ndarë cmimet e trajnerve më të mirë për sezonin që lamë pas. Në vënd
Reali "ndez" motorët, kërkon fitoren e tretë radhazi Skuadra e Real Madrid do të luajë sonte në mbrëmje përballë Viktoria Plzen në sfidën e vlefshme për Champions Leaguen. M
Milan ka një prej mbrojtjeve më të dobëta në Europë Skuadra e Milanit është një ndër skuadrat me mbrojtjen më të dobët në Itali, por jo vetëm. Kuqezinjtë kanë pësuar 14 g
Çmendet United, 100 milionë euro për kampionin e botës Skuadra e Mançester Junajtid vuan shumë në repartin e mbrojtjes dhe këtë e ka pranuar dhe vetë trajneri i “djajve të kuq