999 rezultate për

qeshura

Episodi i radhës, Bes Kallaku zbulon sekretet (FOTO LAJM) Aktualisht, aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër më të klikuarit në rrjetin social Facebook, kjo për shkak të për
Ja çfarë sëmundjesh kuron e qeshura Të qeshësh është ilaçi më i mirë për zemrën. Në bazë të studimeve të ndryshme që janë kryer kohët e fundit, ka rezultuar
Të qeshura dhe përqafime, ja si stërvitet Napoli (FOTO LAJM) Napoli duket se e kanë lënë pas krahëve barazimin e fundit në shtëpi përballë Genoas dhe rezultatet e dobëta të ndeshjev
Kastriot Islami tregon forcën në Kuvend Gjatë shqyrtimit të ligjit për AMA-në në Komisionin e Ligjeve, mbledhja u kthye në komedi në momentin e largimit të opoz
"Taksimi i ndershëm", Rama: Sot shikoj fytyra të qeshura të mjekëve Kryeministri Edi Rama mori pjesë sot në ceremoninë e përurimit të Zyrave të Pritjes në spitalin e Lezhës. Në fjalën e ti
Gjatë luftimeve në Siri ka të qeshura dhe humor (VIDEO LAJM) Lotët dhe e qeshura thonë se nuk ndahen nga njëra tjetra. Përveç xhirimeve me pamje të tmerrshme që vinë çdo ditë nga Si
E qeshura të zgjat jetën Shprehja "e qeshura të zgjat jetën" duket se është vërtetuar edhe nga terapeutët të cilët rekomandojnë qeshjen si masazh
E qeshura të zgjat jetën Studimet kanë treguar se optimistët jetojnë më gjatë se pesimistët, për këtë arsye shprehja “mposhteni dhimbjen me buzëq
Italia stërvitet në Maracana, të qeshura dhe emocione (FOTO LAJM) Tani rradha e i vjen Italisë. Axurrët do të debutojnë sot në mbrëmje në Kupën e Konfederatave përballë Meksikës, ndeshje
Do futej në fushë, harroi të vishte brekët (VIDEO) Në takimin e Superligës turke mes Beshiktashit dhe Gaziantepsporit, mbrojtësi Ivan Kecojeviç harroi të vishte brekët duk
Lufta me Parkinsonin, Michael J Fox rikthehet në ekran Pas 12 vitesh shkëputje Michael J Fox do të luajë në një komedi të re televizive të bazuar në sëmundjen e tij të Parkins
E qeshura "ilaç" për stresin E qeshura të zgjat jetën. Është një fjalë e urtë e cila përdoret shpesh nga ne por mesa duket ajo është një "ilaç" i mir
Krijohet pajisja që lexon të qeshurën Një profesor japonez ka shpikur një makinë që mat të qeshurat dhe njësinë e matjes së tyre. Në këtë mënyrë, kjo pajisje
Neymar "talent" edhe në Samba (VIDEO) Sulmuesi i Santosit nuk është shumë i mirë vetëm në futboll por si shumica e brazilianëve edhe në kërcim. Në një film
E qeshura lehtëson dhembje Hulumtimi i Universitetit Oxford tregon se e qeshura e sinqertë nga zemra është ilaçi i vërtetë kundër dhembjes. Me ndih
E qeshura është ilaçi më i mirë Sipas një studimi, të shikoni një film apo program që ju bën për të qeshur është diçka e mirë për zemrën tuaj. Studiu