999 rezultate për

qerem

I dënuar për përdhunim, kush është 55-vjeçari që u arrestua sot në Maminas Policia e Durrësit ka arrestuar një 55-vjeçar më qëllim ekstradimin e tij në Itali. I arrestuari wshtw shtetasi Eqer
Plagoset me thikë nxënësi në shkollën "Eqerem Çabej" Një sherr me thikë ka ndodhur sot në gjimnazin "Eqerem Çabej" në Tiranë ku një nxënës ka mbetur i plagosur me thikë pasi
Akuzat ndaj Ruçit: Dogji kullën me 30 tonë drogë në Çamëri Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Djegia e kullës me “bar” në Vlorë, Berisha zbulon lidhjen me Gramoz Ruçin Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet fjalës së qyetarit dixhital. Ai ka publikuar në Faceboo
Burrë e grua shfrytëzonin të renë për prostitucion Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 persona nën akuzën e "ushtrimit të prostitucionit" dhe "Mbajtja e lokaleve për usht
8 Marsi u kremtua edhe në USHT (FOTO LAJM) 8 Marsi, Dita ndërkombëtare e gruas, u shënua edhe në Universitetin Shtetëror të Tetovës. Për nderë të kësaj dite, në am
Pas Bodes edhe Tafaj për ndjekje penale Sa i takon akuzës së "shpërdorimit të detyrës", pas Ridvan Bodes po ndiqet penalisht dhe ish ministri i Arsimit, Myqerem
Vajzat e gjimnazit “Eqerem Çabej” kapen prej flokësh (VIDEO) Nuk është hera e parë që në kryeqytet të shikosh një grup nxënësish, të cilët zihen në ambientet e shkollës. Duket se ja
"Llafet e Dynjasë": Saliu nuk i beson diplomave të Myqeremit?! Pas skandaleve të shumta në sistemin arsimor në Shqipëri, Ministria e Arsimit po përjeton një krizë të vërtetë besimi në
Gjimnazi “Eqerem Çabej”, i nënshtrohet rikonstruksionit Me një vlerë prej 126.6 milionë lekësh, Bashkia e Tiranës ka nisur ndërtimin e një shtese në gjimnazin “Eqerem Çabej”. P
Regjistrimi i studentëve të rinj, tashmë online Studentët e rinj nuk do të presin më në rradhë pranë sekretarive të fakulteteve për tu rregjistruar si fitues. Aplikimet