999 rezultate për

qendro

Alimehmeti zbulon se për sa kohë qëndrojnë në trup antitrupat ndaj COVID-19 Të gjithë ata që kanë kaluar koronavirusin, me siguri pyesin veten se për sa kohë qëndrojnë antitrupat, pra nuk mund të
Solskjaer optimist për të ardhmen e Pogbas: Fitojmë trofe dhe e bindim të qëndrojë E ardhmja e Paul Pogbasë te Manchester United mbetet në dyshim. Kontrata e francezit me "Djajtë e Kuq" do të skadojë në
Komandantja e policisë: Qendrova në koma, tani kam jetën e dytë! Majlinda Brahja është një figurë shumë e njohur në radhët e policisë së shtetit. Prej vitesh me një karrierë të shkë
Manjola Nallbani largohet nga gara e "Festivalit", zbulohet çfarë qëndron pas këtij vendimi Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani është tërhequr nga gara e Festivalit të Këngës në RTSH, i cili do të çel siparin m
Avokatja tallet me emërimin e Çuçit: Pas një burri të suksesshëm, qëndron një grua e divorcuar! Avokatja Enida N. Bozheku ka ironizuar me emërimin në detyrë të ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi. Ajo ka pastuar në
Policia e ekzagjëron, i hedh spraj në fytyrë çiftit që po qëndronte në trotuar (VIDEO) Policia ka ushtruar dhunë dhe ka bërë shoqërime e arrestime të protestuesve duke mos kursyer as të miturin. Ne sjelli
"E bukura dhe bisha", flet vajza që qëndroi përballë policisë pa ju dridhur qerpiku (FOTO LAJM) Gjatë protestës së djeshme një video bëri xhiro me shpejtësi në rrjetet sociale. Në pamjet e shpërndara shihej një v
Pa mëshirë: Qëndronte këmbëkryq, policia e shoqëron "zvarrë" si në filma (FOTO+VIDEO) Policia ka nisur menjëherë me shoqërimet e protestuesve. Pak momente më parë një qytetar tërhoqi vëmendjen, duke prot
Metropoli botëror priti pasagjerët e parë pas 5 muajsh Qyteti i dytë më i madh në Australi, Melbourne, mirëprit pasagjerët e parë nga jashtë pas pesë muajsh. Australia kish
Kandidati për president i Barcelonës: Mbaj Messin dhe kthej Neymarin Kandidati për president i Barcelonës, Jordi Farre, ka pohuar se Lionel Messi dëshiron të qëndrojë në klub dhe se, nëse a
Gazetari zbulon detaje tronditëse: Bomba që vrau Vajdin Lamajn qëndroi 1 muaj në ashensor Prokuroria e Posaçme zbardhi pas 15 vitesh dy vrasje të bujshme të vitit 2005 atë të biznesmenit Vajdin Lamaj dhe Klodia
Ekspertët zbulojnë sa kohë qëndroni të mbrojtur pasi keni kaluar Covid-19 Një studim i ri i Institutit për Imunologji “La Jolla” në Kaliforni, pretendon se pacientët e shëruar nga koronavirusi,
Daja me Covid-19? Reagon Partizani, tregon si qëndron e vërteta Në prag të ndeshjes me Teutën në "Elbasan Arena", në disa mediet ka qarkulluar lajmi (mëngjesin e kësaj të mërkure) se t
Të fikët, të vjella dhe djegie sysh: Zbulohet çfarë qëndron prapa "sëmundjes misterioze" në Indi Ekspertët indianë besojnë se kanë zbuluar shkakun “e sëmundjes misterioze”, që ia ka marrë jetën një personi dhe mbi 400
Inter - Bologna, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kreut Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Inter është në përndjekje
Do t'i shihni me sy tjetër, cila është origjina e fjalës "Avokado" Ju kurrë nuk do të shikoni një avokado në të njëjtën mënyrë përsëri. Ka shumë arsye për të dashur avokadot. Jo vetëm
Prodhohet Mercedesi i ri pa timon (VIDEO) Vision AVTR është një makinë koncept futuriste nga Mercedes-Benz. Këtu është Vision AVTR, koncepti futuristik i makin
Si të qëndroni tërheqëse për partnerin tuaj? Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo ka nevojë për disa mënyra sje
Merret vendimi: Vazhdon mbyllja nga 10 në 6, afati i papërcaktuar Do të vazhdojë sërish ora policore nga 22:00-06:00 deri në një afat të papërcaktuar. Ky ka qenë vendimi i Komitetit
Mënyra si qëndroni ulur shpreh këtë tipar të karakterit tuaj Hidhini një sy imazhit më sipër. Këto janë pozicionet më të zakonshme të të qëndruarit ulur. Cili është më komod për ju?