999 rezultate për

qendres

Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja bombardon rrjetin me foto s*ksi (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
Punonjësit e shëndetsisë të veriut në protestë, shkelin ligjin e shtetit ku jetojnë Punëtorët e një qendre shëndetësore në veri të Mitrovicës po protestojnë kundër taksës për mallrat nga Serbia. Drejto
Sulmohet BE në Veri të Mitrovicës Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është thyer dera e Informatave të Qendrës Kulturore të BE-së. Ngjarja ka ndodhu
Ushtronin prostitucion në qendrën e masazhit, kush është menaxherja e arrestuar Një tjetër qendër masazhi ku ushtrohej prostitucion është zbuluar në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare është finalizuar o
Digjet qëllimisht makina e drejtoreshës në Tiranë Policia e Tiranës bën me dije se në orët e para të mëngjesit ka shpërthyer në flakë makina e drejtoreshës së qendrës soc
Ngjitet në çatinë e qendrës tregtare për selfie, bie dhe vdes 15-vjeçari Selfie-mania shkakton një tjetër viktimë. Një djalë 15-vjeçar ka gjetur vdekjen, pasi ka rënë poshtë një kanali ajrimi
"Po më tundej krevati". Tërmet i fortë 5.6 ballë Një tërmet i fortë ka goditur pjesën Perëndimore të Australisë. Lëkundjet sizmike kanë qenë me magnitudë 5.6, ndërsa
Hipi në majën e qendrës tregtare për një selfie, vdes 15 vjeçari Një djalë vetëm 15 vjec ka gjetur vdekjen pasi po tentonte të bënte një fotografi në majën më të lartë të një qendre tre
Ministria i jep të drejtë qendrës tregtare në Prizren kundër Haskukës Drejtoria e qendrës tregtare “Abi Çarshia” që është në ndërtim e sipër në rrugën “Tirana” në Prizren, ka njoftuar se Min
Zbardhen mesazhet e qendrës së prostitucionit në Tiranë: Kemi ndonjë të re sot? Gjykata e Tiranës ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg pronaren e një qendre estetike në Tiranë, ku ushtrohej prostitucion.
Dalin SMS-të e qendrës së prostitucionit në Tiranë: A keni vajzë të re sot? Gjykata e Tiranës ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg pronaren e një qendre estetike në Tiranë, ku ushtrohej prostitucion.
Kushtet skandaloze të Qendrës Shëndetsore në Drenas Objektet shëndetësore në Kosovë nuk po përmbushin aspak kriteret që mund të ketë një spital apo Shtëpi e Shëndetit, për
Përfaqësuesit e Modric në Milano, çfarë po nodh me lojtarin (FOTO LAJM) Luka Modric tek Interi nuk është thjesht një hipotezë e merkatos, por transferimi i bujshëm po shkon drejt finalizimit.
Basha pikëllohet nga vdekja e veprimtarit, është simbol i qëndresës Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ngushëlluar familjen e ‘Mandelës së Kosovës’, pas ndarjes nga jeta të të dashurit të tyre,
OVL-UÇK reagon pas vdekjes së Hilmi Haradinajt Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Nasim Haradinaj, pas vdekjes së Hilmi Haradinajt, ka shkruar se ai do
Dyshime në çmontimin e qendrës bërthamore koreano-veriore Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres shprehu keqardhje, pasi ekspertët ndërkombëtarë nuk ishin ftuar në ç
Bursat online, si funksionon skema e frikshme e mashtrimit në Shqipëri Një investigim i Qendrës për Gazetari Cilësore identifikon të paktën 80 shoqëri të palicencuara brokerimi që drejtojnë o
Heynckes tregon ky ndryshojnë Ronaldo dhe Lewandowski Juup Heynckes ka folur për Sport Bild rreth takimit tejet të rëndësishëm t Bayernit kundër Realit të Madridit. “Unë m
Itali, bisedimet mes koalicionit të djathtë dhe “5 Yjet”, Berlusconi: S’ka qeveri Kreu i koalicionit të qendrës së djathtë, Silvio Berlusconi, ka hedhur poshtë ditën e sotme mundësinë e krijimit të një
Përafrohen qëndrimet mes infermierëve dhe Sindikatës së Qendrës Klinike Unioni i Infermiereve dhe Sindikata e Qendrës Klinike kanë përafruar qëndrimet sa i përket rritjes se pagesës së kontrib