999 rezultate për

qellimi

I vihet flaka qëllimisht oficeres në Gramsh Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gramsh. Burime pranë ngjarjes bëjnë me dije se shtëpisë së një oficerje në këtë qy
Reagon Zafiri: Këto lista kanë dalë qëllimisht Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, ka reaguar ndaj listave të ndryshme që po publikohen, e kinse ato janë
Blakaj tregon të vërtetën për aktakuzën e veteranëve, po manipulohet publiku qëllimisht? Pas publikimit në media të aktakuzës ka pasur reagime pasi shumë persona që gjendeshin në të janë veteranë të vërtetë. D
Habit Mourinho: U rrëzova qëllimisht, duhej të bëhesha lajm Jose Mourinho pak ditë më parë u bë pretagonist i mediave sportive pas një rrëzimi brenda stadiumit të "Wembley-it" ku p
Ismaili: Korrigjimi i kufijve nënkupton qëllimin për marrjen e Preshevës Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismajli, ka vlerësuar se partitë opozitare nuk duan të jenë pjesë e p
Dikush po i dëmton qëllimisht parqet në Prishtinë Ndonëse janë më numër të vogël, parqet në kryeqytet po dëmtohen shumë nga vetë qytetarët. Komuna e Prishtinës po pretend
Shaqiri: Gjithmonë ja arrij qëllimit Xherdan Shaqiri është shprehur optimist për klubin e tij të ri, Liverpoolin, duke thënë se mund të konkurrojnë me Bayern
Zyrtare: Axel Witsel transferohet tek Dortmund Axel Witsel ka arritur marrëveshje me Dorutmundit që do ta mbajë atë derë më 30 qershor 2022. Borussia Dortmund ka ra
Thaçi: Flamuri turk u dogj qëllimisht në Kosovë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se djegia e flamurit turk ishte e improvizuar. Ai ka theksuar se ka inform
Përktheu qëllimisht gabim turistën, arrestohet përkthyesi Një ciceron në një park në Tanzani është arrestuar pasi gabimisht ka përkthyer komentet e një turisteje që i tha ajo për
Qeveria greke: Dikush e dogji qëllimisht Athinën Duket se qeveria greke, e gjendur edhe nën zemëratën në shtim të popullsisë veçanërisht të zonës së Atikës ku ndodhi tra
Qëllimisht po bllokohet emërimi i drejtorit në Revizonin Shtetëror Revizioni Shtetëror tashmë që 7 muaj është pa drejtor. Ndonëse në fillim të vitit Kuvendi shpalli konkurs për zgjedhjen
Koçan nuk ndihet fajtor I akuzuari i parë në lëndën "Trust", Sead Koçan sot në fjalët përfundimtare tha se, përskaj të thatit digjet edhe i njom
Përfundon edhe shtesa, fati i Rusisë dhe Spanjës varen vetëm nga penalltitë Spanja dhe Rusia kanë përfudnuar edhe 30 minutat shtesë në "Luzhniki Stadium". Spanja ka bërë çfarë është e mundur p
Presidenti Thaçi qëllimisht po luan me KQZ-në Të enjten e kaluar një pjesë e të nominuarve të partive politike për anëtarë të KQZ-së do të duhej ta bënte betimin, meg
Vazhdon lufta VV-PSD, kjo i ndodhi asambleistit Asamblisti i Vetëvendosjes, Eman Rrahmani, e ka akuzuar kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmetin se nuk e ka lënë të hyjë n
Kryeparlamentarja serbe ve shami, qëllimin e kanë te Kosova Serbia brenda një afati të shkurtër kohor ua ka hequr vizat një numri të madh të vendeve nga bota e tretë. Duke bërë kës
Digjet qëllimisht gjatë natës kisha në Durrës (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur gjatë natës në Durrës. Nga raportimet e para persona ende të paidentifikuar i kanë vënë zjar
Dëmtoi qëllimisht Salah, ky është vendimi i UEFA-s për Ramos UEFA ka vendosur që të heshtë dhe të mos marrë asnjë masë ndëshkimore ndaj mbrojtësit të Real Madridit, Sergio Ramos UE
E kishte parandjerë vdekjen, zbulohet amaneti i fundit i Enver Hoxhës Djali i diktatorit Enver Hoxha, Sokol Hoxha ka zbuluar disa detaje të pathëna për parë për ish-udhëheqësin komunist.