999 rezultate për

qarkullimit

Rama braktis kryeministrinë dhe bëhet "polic" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në llogarinë e tij i në “Facebook”, ka publikuar një video ku shikohet në p
Aksidentet në Shkup, një i vdekur dhe 10 të plagosur Një person e ka humbur jetën, ndërsa dhjetë të tjerë janë lënduar si pasojë e 10 aksidenteve të regjistruara gjatë 24 or
Protesta e PD-së shqetëson drejtorin e hotel "Rogner", ja debati i fortë me shefin e Policisë Rrugore (FOTO LAJM) Një debat i ashpër ka ndodhur me shefit të Policisë Rrugore për Tiranën Ervin Hasrama dhe drejtorit të një hoteli privat
Arrestohet 28-vjeçari në Lezhë, aksidentoi rëndë 45-vjeçarin Policia e Lezhës ka vënë në pranga nje 28 vjeçar i akuzuar për aksidentimin e shtetasit A.Ll në supërstraden Lezhë – Mil
Arrestohen 9 persona për shkelje të rregullave të qarkullimit 102 drejtues mjetesh në kryeqytet i janë nënshtruar kontrolleve të policisë rrugore këtë fundjavë.Si rezultat i shkeljev
Aksident në Tropojë, 58 vjeçari drejtonte makinën në gjendje të dehur Osman Brati, 58-vjeç, banues në Golaj, Has, ka qenë duke udhëtuar në aksin rrugor B.Curri-Qafë-Morin, në vendin e quajtu
Tahiri: Shpërblim për këdo që respekton rregullat e qarkullimit rrugor Teksa ka marrë pjesë në ceremoninë e 70 vjetorit të themelimit të Policisë Rrugore, Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri
TARGA/ Makina e Policisë hyn me semafor të kuq në Tiranë, a ka gjobë për "shefat"? (VIDEO) Policët rrugorë nuk të falin kur kapin shoferë me shkelje të rregullave të qarkullimit, por shpesh ata bëhen edhe vetë s
Qytetarët e “gjobisin” Policinë e Kosovës me 35 euro Qeveria e Kosovës ka vendosur rregulla të rënda për shkelësit e rregullave të qarkullimit rrugor por si duket këto rreg
Gjobitet për parakalim të gabuar, shoferi: S'më hapnin rrugën (VIDEO) Me në fokus respektimin e rregullave të qarkullimit rrugor, Policia Rrugore vijon me të njëjtën intesitet operacionet në
Këto erëza ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut Një problem që ndikon drejtpërdrejt në zemër është qarkullimi i keq i gjakut. Në këtë rast është shumë e rëndësishme die
Pranga 47 vjeçarit i cili i ofroi ryshfet policit (VIDEO) Drejtuesi i një mjeti është arrestuar, pasi akuzohet se ka qenë duke dhënë ryshfet një oficeri të policisë rrugore. Ky s
Salsano ironizon rregullat e qarkullimit me një kafaz me zogj Moderatori i “Portokallisë”, Salsano Rrapi, me anë të një statusi në Instagram ka ironizuar për rregullat e reja të qark
Rruga e Kombit, ja taksa e trefishtë që do të paguajnë qytetarët Ministria e Transportit sapo ka shpallur fituesin që do të marrë me koncesion Rrugën e Kombit, pjesë e rrjetit të rrugëv
Pranga 40 vjeçarit që përplasi për vdekje këmbësorin Një 40 vjeçar është vënë në pranga, pasi ka qënë shkaktari i përplasjes me mjetin e tij të një 74 vjeçari. Aksidenti me
Aksidentoi drejtuesin e një mjeti, blutë e Lezhës arrestojnë të riun Një i ri tashmë është vënë në prangat e policisë, lidhur me akuzën për "Shkelje te rregullave të qarkullimit rrugor". Sh
Skandal, ja si Policia e Kosovës shkel rregullat e qarkullimit (VIDEO) Qytetarët rëndom dënohen edhe për shkeljet më të vogla në lëvizjen e tyre, por kush do ta dënojë Policinë për këto dy sh
Françeska Jaçe në gjyq për shkelje të rregullave të qarkullimit Së fundmi ne e pamë Françeska Jaçen në spektaklin e bukurisë “Miss Universe”, që u mbajt në Tiranë. Duket se përtej suks
Pranga 32-vjeçarit në Kurbin, shkeli rregullat e qarkullimit Policia e Lezhës ka arrestuar një 32-­vjeçar nga fshati Gurëz i Kurbinit për shkelje të rregullave të qarkullimit. I arr
Lejet e qarkullimit vëtëm në maqedonisht Lejet e qarkullimit në gjuhën shqipe janë gjithnjë e më të pakta në Maqedoni, kjo për faktin se kohët e fundit ato janë