999 rezultate për

pyet

Zbulohet e vërteta: Olimpia shkak i largimit të Kejvinës I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistës,
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do
Pas humbjes ndaj Turqisë Panucci deklaroi: Nuk kam ndërmend të jap dorëheqjen Cristian Panucci u shkarkua sot nga FSHF menjëherë pas humbjes 2-0 që Kombëtarja shqiptare mori në në Shkodër nga Turqia
Vrasja e avokatit në Elbasan, merren në pyetja Çapjat Elbasani u trondit mbrëmjen e djeshme nga vrasja e avokatit Ravik Gurra në mes të qytetit. Avokati është qëlluar pas
Prokuroria merr në pyetje Karaxhovskin Kryetari i Këshillit Gjyqësor, Zoran Karaxhovski sot në mëngjes është ftuar në pyetje në Prokurorinë Publike, konfirmojn
Këto pyetje mos i bëni asnjëherë Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Edhe një kandidate nuk pyet Kryemadhin, merr mandatin e deputetes (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit në Komisionin Qëndror Zgjedhor Enada Koçiraj, një kandidate për de
Vrasja e Azemit, pyetjet që Izet Haxhia do t'i bëjë Berishës në gjyq pas rihapjes së dosjes Gjykata ka pranuar kërkesën e Izet Haxhisë për të rigjykuar nga fillimi vrasjen e Azem Hajdarit. Ashtu siç tha edhe avok
Lorik Cana i vendosur, i thotë jo Kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk e mendon ende që të marrë drejtimin e ekipit tonë përfaqësues, ndonëse ka dhënë një kontribut të çmuar në
Ermal Mamaqi ka një pyetje për Jonida Maliqin: A është bukur kur ndahesh? Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Pas disa javësh ajo pritet të përfaqësojë Shqipëri
Ky është LSI-sti që nuk pyet Monikën dhe do të hyjë në Kuvend Një tjetër kandidat i LSI nuk i është bindur urdhrit të Monika Kryemadhit për të djegur mandatet e deputetit. Ish-kës
Vuçiq: Dialogu në pikëpyetje, edhe nëse hiqet taksa Presidenti Serb Aleksandar Vuçiq së bashku me kryeministren serbe dhe ministrin e jashtëm kanë takuar krerët e shtetit s
Rikja nuk pyet për temperaturat e ulëta, shkund Instagramin me fotot në Ksamil Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por kjo hist
Mbyllet sherri! Oriola shkon pa pyetur tek Noizy (FOTO LAJM) Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shihesh
Si reagonte Rugova kur pyetej për vrasjen e familjes Jashari (VIDEO) Presidenti i parë i Kosovës së pasluftës, Ibrahim Rugova, në një intervistë të rrallë dhënë RTK-së, menjëherë pas luftës
Makina të shtrenjta dhe jetë luksoze, Lori tregon problemet me ankthin Tashmë Instagrami na ka lejuar të marrim vesh shumë të pathëna rreth jetës së personazve të famshëm. Ditën e djeshme
"Merkelin nuk e ka ndryshuar pushteti" DW bën pyetjen e vështirë për politikanët Deutsche Welle ka publikuar një foto të kancelares, Angela Merkel e cila shihet teksa bën vetë pazarin në një supermarke
Tahiri flet për Edi Ramën: Nuk më duhet më Saimir Tahiri ditën e sotme ka qënë te Krimet e Rënda për tu njohur me akuzat e ngritura nga Prokuroria për të. Ndë