999 rezultate për

putin

Spiunia seksi nga Rusia e pranon: Punova kundër SHBA për Putinin Një grua ruse e akuzuar në SHBA se ka vepruar si një agjente për Kremlinin për të depërtuar në grupet politike ka pranua
Erdhi 2019, viti që Vladimir Putinit do t'i bëhet atentat Viti 2019 duket se do të jetë i vështirë për presidentin rus Vladimir Putin pasi parashikuesja më e madhe në botë ka dhë
Trump anulon takimin me Putinin Presidenti amerikan, Donald Trump, ka anuluar takimin me kreun e Kremlinit, Vladimir Putin, të planifikuar për të shtunë
Putin dërgon raketat S-400 në Krime, Ukraina bëhet gati për luftë Rusia njoftoi dje se do të rrisë mbrojtjen përgjatë Detit të Zi, duke dërguar një tjetër sistem të avancuar antiajror S-
Të shtunën takohet Trump me Putin, a do të ketë marrëveshje për Kosovën? Presidenti i SHBA-ve Donald Trump do të takohet me Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin pas dy ditësh në Argjentinë,shkr
Nga Putin tek Trump, mesazhet e urimit për Pavarësinë e Shqipërisë Me rastin e 106-vjetorit të Ditës së Pavarësisë dhe të Flamurit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka marrë mesazhe të
Për shkak të Ukrainës, Trump mund të anulojë takimin me Putin Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka deklaruar se pas tensioneve që ndodhën mes Rusisë dhe Ukrainës mund të anuloj tak
A do të fitonit në mundje me Putin? Haradinaj surprizon me përgjigjen Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’, nuk i ka shpëtuar pyetjeve ngacmuese t
Vuçiç ankohet te Putin dhe kërcënon Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është takuar sonte me ambasadorin e Kinës dhe me atë të Rusisë. Vuçiç i ka nj
Kamikazja e politikanit pro-Putin hedh veten në erë (VIDEO-FOTO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një vajzë e re ishtë rekrutuar nga ekstremistët dhe është përpjekur të vrasë u
Blendi Klosi gënjen publikisht, merr gjelin Putinit dhe e bën shqiptar (FOTO LAJM) Në garën e propagandës në rrjetet sociale të qeveritareve dhe institucioneve publike në Shqipëri po ndodhin edhe mjaft f
Kurti u flet serbëve për Shpend Ahmetin dhe takimin e Thaçit me Putinin Lideri i VV-së Albin Kurti në një intervistë për një medium serb ka folur për gjendjen politike aktuale në Kosovë. Për H
Gruevski pritet "ta mbajë frymën" tek Putini Gruevski mund të largohet drejt Rusisë. Policia malazeze e konfirmoi kalimin e Nikolla Gruevskit përmes territorit të sa
Zbardhen disa të vërteta për takimin Thaçi-Putin Hapja e temës së territorit në dialogun Kosovë – Serbi i ka hapur një udhë të re politikës së jashtme kosovare. Kjo shë
Rusia regon për herë të parë ndaj takimit Thaçi-Putin Moska zyrtare ka dhënë detaje rreth takimit të fundit në Paris ndërmjet presidentit të Kosovës dhe atij rus. “Preside
Vuçiç reagon për herë të pas takimit Thaçi-Putin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuҫiq e ka komentuar takimin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit dhe at
Vuçiç bën sikur se di, habitet nga takimi i Thaçit me Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka komentuar për herë të parë takimin dhe realizimin e fotografisë në mes preside
Zbulohet si e siguroi Thaçi takimin me Putin Ish-ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiq, ka thënë se takimi i presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, dhe atij të K
"Fotoja e sotme e Thaçit me Putinin copëton Kosovën" Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka reaguar pas takimit që presidenti Thaçi e pati me presidentin rus Putin, të cilit i
Putin mbështet ushtrinë evropiane për inat të Trumpit "Dëshira e Europës për të krijuar ushtrinë e vet dhe për të mos u mbështetur tek Uashingtoni për mbrojtjen nuk është vet