999 rezultate për

prostituta

Prostitucion në Durrës, vajzat: Punojmë për të ushqyer familjen, shteti na njeh! Prostitucioni është një aktivitet i paligjshëm në Shqipëri. Megjithatë në rrugët e vendit tonë do të shikoni vajza të ci
Prostitucioni gëlon në mes të Tiranës: Do të hipi te kali, do dyshe apo treshe? (VIDEO) Edhe pse është i ndaluar me ligj, në Tiranë gëlon fenomeni i prostitucionit. Emisioni “Stop” ka regjistruar me kamera të
Prostituta ofron të bijën e mitur dhe shoqen e saj për 5 mijë Lekë: O pa nis, pa shpu (VIDEO) Një rast i rëndë është transmetuar sot në emisionin “Stop”, ku një prostitutë ka ofruar edhe vajzën e saj të mitur për s
Menaxhonin mbi 20 prostituta, gruaja shkatërroi grupin shqiptar në Itali Policia italiane ka shkatërruar një grup të vërtetë kriminal që drejtonte një rrjet prostitucioni në Itali. Banda drejto
Bendtner zbulon arsyen pse futbollistët preferojnë prostitutat Autobiografia e Nicklas Bendtner ka marrë vëmendjen e medieve britanike. Pas publikimit të pjesës ku futbollisti dan
Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
I bëri zborin italianit, prostituta shqiptare e rreh e lë në ballkon dhe i vjedh makinën Një prostitutë shqiptare është vënë në pranga në Itali pas denoncimit të klientit të saj. Një shtetas italian nga Rom
"Do më kërkosh me qiri", zbardhen bisedat me pullë të kuqe mes grupit të prostitucionit Të tjera përgjime janë zbardhur pas finalizimit të aksioneve për goditjen e rrjetit të prostitucionit në “Bishtin e Zhur
Zbulohet skandali i kombëtares meksikane, festuan me prostituta para Kupës së Botës (VIDEO) Mediat në Meksikë kanë zbuluar një skandal seksual të lojtarëve të tyre para fillimit të Kampionatit Botëror, Rusia 2018
Festa me prostituta në kohë karantine i kushton rëndë yllit anglez, rrezikon mos luaj më me kombetaren Karriera e yllit të Mancheste City dhe kombëtaren Angleze mund të marrë një goditje nga momenti në moment. Festa me dy p
Organizoi festë me dy prostituta gjatë izolimit, reagon ylli i Manchester City Futbollisti anglez, Kyle Walker injoroi masat e izolimit kundër koronavirusit duke organizuar një festë së bashku me një
Gratë në Rrogozhinë shesin trupin për 2 mijë lekë: Ikim tek ky hoteli, t'a bëj qejfin! Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gr
Flet babai i "Zogut": Djali është viktimë, jo tutor prostitutash (VIDEO) Arrestimi i "Zogut tw Tiranës” ka qenë një nga çështjet më të komentuara në mediat online dhe jo vetëm. Fakti që Nika
Me emër shqiptar në krah, prostituta gjendet gjysëm e djegur e pa jetë në park Një grua është gjetur pa jetë në një park në Mougins. Mësohet se trupi i saj pjesërisht i djegur dhe i zhveshur, ndë
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s'ka para (FOTO LAJM) Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë se 10 milionë eurosh. Tani
Rrugët mbushen plot me prostituta, digjen me cigare dhe rrihen: Si funksionon banda e shqiptarëve në Paris Qytetetarët e Parisit i janë nënshtruar një peticioni përsa i përket goditjes së një bande shqiptare për prostitucion.
30 deri në 500 euro nata, zbulohet rrjeti i prostitutave shqiptare në Itali (FOTO LAJM) Emisioni investigativ italian "Le Iene" mbrëmjen e 5 nëntorit i ka kushtuar vëmendje historisë së vajzave shqiptare të c
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO) Një vajzë e mitur, 16-vjeçe nga Korça është e detyruar të prostituojë, siç thotë ajo për të mbajtur familjen. Jo vetëm k
"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO) Me zë dhe me figurë, emisioni "Stop" në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltru