999 rezultate për

profesionale

Thaçi: Ushtria e Kosovës do të jetë forcë profesionale Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur në takim Ministren e Mbrojtjes së Republikës së Slloveni
Çfarë tha Ronaldo në 2012 për largimin nga Real Madrid Cristiano Ronaldo nuk e ka për herë të parë kur nuk ndihet i lumtur me klubin madrilen. Real Madrid dhe Ronaldo e kan
Drejtonte kamionin pa dokumenta, arrestohet i riu në Tiranë Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar në Tiranë. Ai u arrestua pasi drejtonte një mjet të tonazhit të lartë pa çertifi
Bojkotoi Ivanovin, VMRO e quan Taravarin nacionalist të tërbuar VMRO-DPMNE i ka bërë thirrje ministrit të shëndetësisë Arben Taravarit, të mos hidhet shumë, të biejë në tokë, dhe të
Milloshoski mbështet Arben Taravarin: Ka biografi të pasur profesionale Deputeti i VMRO-së, Antonio Milloshoski, duke folur sot për propozim-programin e qeverisë dhe ekipin qeverisës të Zoran
Ja si mund të bëni foto profesionale me iPhone (VIDEO) Apple ka publikuar disa video ku tregon se si mund të bëni foto profesionale me iPhone. Në këto video gjeni instruksi
Irma Libohova denoncon personin që nuk e pagoi për koncertet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova, ka denoncuar publikisht në faqen e saj në facebook një person i cili sipas saj nuk i
Punësimi në Gjermani, kjo është rruga legale për ata me shkollë profesionale Gjermania mbetet ende toka e premtuar e të rinjve shqiptarë. Pas kthimeve masive nëpërmjet aeroporteve, apo në rrugë tok
Kërkoni punë? Këtu mund të gjeni 2 430 vende të lira (FOTO LAJM) Shërbimi Kombëtar i Punësimit ka publikuar sëfundmi në faqen online rreth 2 430 vende pune të lira në të gjithë vendin p
PROFIL/ Nevila dhe Angjelo, dy të rinjtë që bizneset do t’i punësonin ende pa mbaruar gjimnazin (FOTO LAJM) Nevila dhe Angjelo nuk i kanë mbushur të tetëmbëdhjetat, por gjëja e fundit për të cilën ata shqetësohen, ndryshe nga ba
Truke interesante falë të cilave mund të shkrepni foto profesionale (FOTO LAJM) Nëse e keni vënë re, yjet e showbizit gjithmonë dalin perfekt në foto pavarsisht pozicioneve që marrin. Dhe më beson
Ekspertizë profesionale për aeroplanin e rrëzuar në Shkup Ende nuk ka filluar nga puna ekspertiza për të gjetur shkaqet e aeroplanit që u rrëzuar pak ditë më parë në Shkup, aksid
Skeptikë ndaj tryezës për Demokracionin Partitë politike opozitare nuk presin rezultate konkrete nga tryeza profesionale-shkencore që do të organizohet rreth de
Gruevski: PSP vepron në mënyrë partiake dhe e njollos VMRO-DPMNE-në Ekipi i LSDM-së është i humbur dhe destruktiv me shprehitë kriminale, ka theksuar lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevs
Këshillim online për të rinjtë Shërbimet e këshillimit psikologjik janë shërbime të njohura së fundmi në Shqipëri. Edhe pse shumë të nevojshme për shoq
Getoari shuan heshtjen, flet për raportin me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Getoari i cili është në një marrëdhënie me moderatoren Marina Vjollca, madje kanë nisur edhe bashkëjetesën u përfol për
Ja kujt nuk i thotë dot "Mirupafshim" Arbana Ndonëse tashmë djali është rritur, Arbana Osmani e ka shumë të vështirë që të qëndrojë larg tij. Djali i saj Joni, i
Thaçi: Ndërkombëtarët bënë punë profesionale Presidenti i ri i Kosovës, Hashim Thaçi, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka përshëndetur punën e ko
Kur Ramës i nxjerrin të palarat/Merr tabelën e basketbollit në selinë e Qeverisë (FOTO) Kryeministri Rama, i apasionuar pas sporteve, kryesisht basketbollit, është kapur mat teksa argëtohet për qejfin e tij t
Rexhep Selimi: Nuk e kërcënova policin, i thashë mos më prek Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka reaguar lidhur me përleshjen që pati me njërin prej pjesëtarëve të po